3. Πελοπόννησος κριτικές ξενοδοχείων
Πελοπόννησος Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Grand Hotel Kalamata Βαθμολογία σχολίων: 10

«Χαμογελαστό προσωπικό - εξαιρετική τοποθεσία - άψογη εξυπηρέτηση - πολυτέλεια»

• Artemis Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ολα ήταν τέλεια και ο αφεντικός ήταν πάρα πολύ καλός και μας βοήθησε πάρα πολύ.»

• 100 Rizes Seaside Resort- Small Luxury Hotels of the World Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η διαμονή ξεπέρασε τις προσδοκίες μας. Όλα ήταν όπως έπρεπε. Άψογη η συνεργασία με όλους σε όλα τα επίπεδα. Συγχαρητηρια στον Κωνσταντίνο Κυριαζή για την σωστή οργάνωση της λειτουργίας του Resort !! Η υποδοχή ευγενέστατη. Η ομάδα στο service εξαιρετική. Ο σεφ Χριστόδουλος Δρούγκας με τα καταπληκτικά πιάτα του μας εξέπληξε. Περάσαμε υπέροχα !! Αναστασία - Γαρύφαλλος»

• Berdoussis Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το μέρος που βρίσκεται είναι πολύ καλό. Πεντακάθαρο, χαμογελαστοί άνθρωποι, πολύ καλό πρωινό.»

• Quattro Suites Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το προσωπικό ήταν ευγενεστατο, το δωμάτιο πολύ προσεγμένο και καθαρό. Οι εγκαταστάσεις είναι σύγχρονες.»

• Isla Brown Corinthia Resort & Spa, Curio Collection by Hilton Βαθμολογία σχολίων: 8

«Ήταν ευρύχωρα καθαρά και ανταποκρίνεται στις εικόνες»

• Hotel Vasilis Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η καθαριότητα που έχει κ η θέα ηταν απίστευτη!!! Και η οικοδέσποινα πολύ καλή κ εξυπηρετική..»

• Katerina Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Τέλειος χώρος ,με άριστο προσωπικό που σε εξυπηρετεί με την καρδιά του σε ότι και αν χρειαστεί ς»

• The Westin Resort, Costa Navarino Βαθμολογία σχολίων: 9

«Η καθαριότητα, το ευγενικό προσωπικό και οι Παροχες»

• Hotel Aktaion Βαθμολογία σχολίων: 10

«Απίστευτη τοποθεσία μπροστά από την θάλασσα που ήταν και το πιο καθαρό σημείο από όλα για να κολυμπήσεις, ήσυχο μέρος για χαλάρωση αλλά κοντά κίολας να πας μέσα στη πόλη με τα πόδια και ακριβώς δίπλα από το ξενοδοχείο δημόσιο πάρκινγκ. Πολύ καλό πρωινό και εξυπηρέτηση. Καθαριότητα τι να πω , βράδυ φτάσαμε και το επόμενο πρωινό οι άνθρωποι ήθελαν να μας καθαρίσουν το δωμάτιο. Το προτείνω ανεπιφύλακτα.»