3. Πελοπόννησος κριτικές ξενοδοχείων
  4. Κάτω Τρίκαλα Κορινθίας κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Κάτω Τρίκαλα Κορινθίας Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Υάδες Mountain Resort Βαθμολογία σχολίων: 9,8

«Μείναμε για 2 βράδια την προηγούμενη βδομάδα.Το δωμάτιο ήταν καθαρό με υπέροχη θέα (νούμερο 7). Κάθε μέρα καθαριότητα και ανανέωση των προιόντων για το πρωινό. Ο ιδιοκτήτης πολύ ευγενικός και εξυπηρετικός. Θα επιστρέψουμε και το χειμώνα!»

• Theasis suites-Ορεινή Φιλοξενία Βαθμολογία σχολίων: 9,1

«Ο οικοδεσπότης ήταν πολύ εξυπηρετικός και φιλικός. Το δωμάτιο καθαρό, πλήρως εξοπλισμένο και πολύ άνετο. Το ψυγείο ήταν γεμάτο με τα υλικά του πρωινού. Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι.»

• Ξενώνας Διόχρη Βαθμολογία σχολίων: 9,5

«Παρά πολύ καθαρό και πάρα πολύ όμορφος χώρος, καταπληκτική θέα!»

• Ξενώνας Παλαιόκαστρο Βαθμολογία σχολίων: 9,3

«Μια ευχάριστη διαμονή σε ένα άκρως περιποιημένο και ήσυχο κατάλυμα το οποίο γεμίσαμε ελαφρώς με λάσπες από το αυτοκίνητο κατά την άφιξή μας. Καθαριότητα, ευγένια και καλή διάθεση από την άφιξη έως την αναχώρηση. Επικοινωνία πριν από την άφιξη και τακτοποίηση νωρίτερα από την προβλεπόμενη και δηλωμένη ώρα. Παρ όλο που κατά την κράτηση είχε δηλωθεί η ηλικία του παιδιού, ωστόσο από κάποιο σφάλμα της εφαρμογής δεν εμφανίστηκε η πληροφορία στο κατάλυμα. Ωστόσο, το προσωπικό άμεσα τακτοποίησε το θέμα και ετοίμασε το επιπλέον κρεβάτι. Σημαντική παροχή εάν λάβει κανείς υπόψη ότι έχουμε μικρό παιδί (7 ετών). Κατάλληλο για οικογένειες. Καλή εσωτερική θερμοκρασία και ζεστό νερό συνεχόμενα. Το τζάκι δεν αξιοποιήθηκε λόγω καιρού ώστε να αξιολογηθεί, ούτε το πρωινό. Κοντά σε μίνι μάρκετ, ταβέρνες, καφέ και παιδική χαρά.»

• The Nest Filoxenia Βαθμολογία σχολίων: 9,5

«Εξαιρετική τοποθεσία με τέλεια θεα και το δωμάτιο άνετο, καλόγουστο και προσεγμένο. Τα πάντα ολοκαίνουργια και καθαρά. Η ιδιοκτήτρια γλυκιά, ευγενική, πρόσχαρη και διαθέσιμη ανά πάσα στιγμή. Είχε φροντίσει μικρές λεπτομέρειες για να κάνει άνετη τη διαμονή μας όπως ειδη προσωπικής φροντίδας, καφέ, σπιτικά κουλουράκια κτλ»

Τα 5 καλύτερα ξενοδοχεία σε Κάτω Τρίκαλα Κορινθίας

βάσει 1.770 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com