2. Szlovákia hotelértékelések
  3. Nyitrai kerület nyaralóértékelések
Nyitrai kerület Hiteles nyaralóértékelések valódi vendégektől

• Apartmánové domy Kaja, Niko, Simi Értékelési pontszám: 10

„Nagyon jó a lokáció. Az apartman modern, mindennel felszerelt, nagyon tiszta, nagy közösségi tér, füves előkert, kutyabarát. A szállásadó elérhető, probléma esetén segítőkész, azonnali segítség. [ biztosíték lecsapódott. Nem találtuk a biztosítéktáblát]”

• Apartmán Anna Értékelési pontszám: 10

„Kedves vendéglátó, kiváló hely, rendkívül színvonalas berendezés. Vendéglátóhelyek pár méterre a szállástól.”

• Elite Pension Értékelési pontszám: 10

„Jó helyen van,roppant barátságos,segítőkész személyzet. A szállás tiszta,kényelmes. A reggeli is finom volt,a valaszték is jó volt. Ajánlom.”

• VISUAL Apartmán Értékelési pontszám: 9

„Kedves házigszda. Izlésesen berndezett apartman. Tágas. Fel volt szerelve mindennel. Közel van a közpnthoz. Nagyon jó ár-érték arány”

• Levidom Residence Rooms Értékelési pontszám: 10

„A vendéglátók kedvessége, a szoba, ágynemű, törölköző tisztasága. A fürdőszoba miniszappannal, haj-, ill. habfürdővel figyelmesen ellátott. Egy kis reggelit (zsemle, májkrém, vaj, és egy kis csokiszelet) is odakészítettek, mely szintén a vendéglátók rugalmasságát dícséri. A parkolás tökéletes, zárt udvari. A város központja pedig egy 5 perces sétányira van. Ajánlom mindenkinek, igaz mi csak 1 éjszakát töltöttünk el, és az alagsori lakásban, de ennek ellenére ilyen tapasztalataim voltak. Milyenek lehetnek akkor a fenti szobák? Hát azt sosem tudom meg.”

• Monelly Apartman Értékelési pontszám: 10

„Tagas szép szobák, tisztaság, csend”

• Szoba konyha lakas Értékelési pontszám: 10

„A lakás modern,tiszta. A konyha teljesen felszerelt. Madárcsicsergés egész nap ,nyugodt környezet. A tulajdonos nagyon kedves és rugalmas volt. A városi idegenforgalmi adót külön a helyszínen kell fizetni.Van wifi és kábel tv is.”

• Villa Ametyst Értékelési pontszám: 10

„2 szintes ház 2 fürdővel, 4 szobával kényelmes ágyakkal, nagy kerttel”

• Apartmán Rea Értékelési pontszám: 9

„Felszereltség. Nem hallatszott be zaj.”

• City Apartment Értékelési pontszám: 5

„Közel volt a központhoz”

Nyitrai kerület 30 legjobb nyaralója

18 346 nyaraló értékelés alapján a Booking.com oldalán