2. Szlovákia hotelértékelések
  3. Nyitrai kerület hotelértékelések
Nyitrai kerület Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Hotel Capital with private wellness Értékelési pontszám: 8

„Nagyon tetszett a kiszolgàlàs. Kedves aranyos mosolygós emberek. A reggeli kimondottan finom és vàlasztékos volt. Az étterem rész otthonos és szép. A privàt wellness is nagyon tetszett. Hangulatos ahogy meg van vilàgítva , tiszta és minden van ami egy kis kikapcsolódàshoz kell.”

• Hotel Stardust Értékelési pontszám: 8

„A reggeli nagyon finom, szép az étterem, halk jazz zene szól. Az elhelyezkedés kitűnő.”

• HARRYS City Motel Értékelési pontszám: 9

„Rugalmas, kedves tulajdonos, a kerékpárok elfértek biztonságosan.”

• HOTEL EUROPA Értékelési pontszám: 8

„Kedvesek és jó a megközelíthetése”

• Hotel Evan u Hoffera Értékelési pontszám: 10

„A tisztaság, a felszereltség és a nyugalom különösen tetszett.”

• „A reggeli kiváló volt, bőséges, és elegendő választékkal. A fürdőszoba tágas és megfelelően felszerelt. A matracok nagyon kényelmesek voltak, bár kissé puhák, de én így szeretem. Jó hogy van lift, bár a hotel csak 3 emeletes”

• Wellness Hotel Patince Értékelési pontszám: 10

„Minden nagyon szép kiváló az ellátás.tisztaság kedvesség a személyzettől.biztos hogy még ellátogatunk még.most házasságunk 40.évfordulóját ünnepeltük.”

• Danubius Szálló Értékelési pontszám: 9

„Felújított kolesz, zsír új tusolóval és wc-vel. Iker szobák vannak és úgy oszlik meg a fürdő és a wc a két szoba között. Van közös konyha. A recepció rugalmas és kedves. Van wifi is. Nagyon jó áraik vannak.”

• Hotel Predium Értékelési pontszám: 10

„Az elhelyezkedés, a személyzet, a szoba, a környezet, minden tetszett.”

• Hotel Slobi Értékelési pontszám: 10

„Egy éjszakát voltunk átutazóban. Csendes, tiszta, kényelmes szobák, törőlközőkkel, hűtőszekrénnyel felszerelve. 2 szobához tartozik egy fürdőszoba, ami szintén rendben volt. A folyosó végén egy kis tiszta konyha, mikrohullámú sütővel, poharakkal tányérokkal. Rövid itt tartózkodásra minden megfelelő volt.”

Nyitrai kerület 30 legjobb hotele

26 648 hotel értékelés alapján a Booking.com oldalán