2. Slovensko - hodnotenia hotelov
  3. Nitriansky kraj - hodnotenia hotelov
Nitriansky kraj Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Wellness Hotel Patince Priemerné hodnotenie: 9

„Pekné prostredie, odhlučnené izby, herničky pre deti. Hotel ideálny pre rodiny s deťmi. Dostatočný výber jedál na raňajky aj večeru. V bazénoch tiež dosť atrakcií a miesta pre každého.“

• U Krba Priemerné hodnotenie: 10

„Vynikajuce jedlo, ciste a utulne izby. Priatelsky a ochotny personal. Mali sme tu svadbu, prekonali nase ocakavania, boli sme vsetci velmi spokojny. Prideme zas🙂“

• „hodnotím z pohľadu avizovaného **** zaradenia: jednoznačne lokalita, čo u mňa rozhodovalo. raňajky (v cene) na úrovni slabej ***, určite nie avízovanej ****, čistota posteľného prádla OK, kladne hodnotím klimatizáciu na izbe, snaha milej recepcie vylepšovala dojem z rozpačitého pocitu z hotela, výhľad pod izbou do zanedbanej, zarastenej záhrady(?) wellness a fitness nehodnotím, nevyužívam tieto zariadenia v hoteloch“

• Hotel Capital with private wellness Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovanie ponúka kvalitné služby - bezplatné parkovanie v areáli hotela, pestré raňajky, ochotný personál.“

• Hotel Bow Garden Priemerné hodnotenie: 6

„Ubytovanie s parkovanim v centre mesta“

• Hotel Banderium Priemerné hodnotenie: 10

„hotel má možnosť uskladniť bicykle v zamknutej garáži. zamestnanci sú na to pripravení, ochotní pomôcť. čistá, priestranná izba aj kúpelňa. výborná lokalita“

• Motel ARD Priemerné hodnotenie: 9

„Seriozny pristup .dovera ,cistota ,poloha ,vdaka..“

• Spa & Wellness Hotel Orchidea Priemerné hodnotenie: 10

„Super strava a personal“

• „Krásny hotel s príjemným a úslužným personálom,všetci boli veľmi milí,hlavne pani recepčné a čašníčky,krásny výhľad z hotela,wellness krásne a príjemné len trochu nešťastne riešené,skvelé raňajky.“

• Hotel Slobi Priemerné hodnotenie: 10

„Veľmi zlata pani na recepcii a všetko super určite odporúčam a všetko čisté a krásne :)“