2. Slovensko - hodnotenia hotelov
  3. Nitriansky kraj - hodnotenia hotelov
  4. Podhájska - hodnotenia hotelov
Slovensko Podhájska Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Apartmány Modrý Dom Priemerné hodnotenie: 8,9

„Pomer cena kvalita bol super. Vybavenie fajn, klíma funkčná, dá sa vystačiť aj s vlastným varením. Bolo veľmi čisto ubytovatelia tuež velmi milí a ochotní. Vonku vyrivka ako bonus.“

• PENZIÓN QUATRO II 250m od kúpaliska Priemerné hodnotenie: 7,7

„Ubytovanie výborné, raňajky veľmi chutné, výhoda vzdialenosti kúpaliska, personál ústretový“

• Dom v Záhrade Priemerné hodnotenie: 8,7

„Krásna lokalita, úžasní majitelia, pokojné miesto, čisté krásne ubytovanie.“

• Penzion Jople Priemerné hodnotenie: 9,2

„Priemerné raňajky“

• Apartmány ZELENÝ DOM Priemerné hodnotenie: 8,2

„Ochotný majitel, oproti Coop Jednota na zakladne potravini, vedla otvárajú novú pizzeriu, na termal 15 min pešo, zmrzlinu pred termalom si nedávajte, zmrznutá voda“

• Apartmány Meghan Priemerné hodnotenie: 9,5

„Boli sme tam už 2 krát. Výborná komunikácia s ubytovateľom. Milý a veľmi ústretový pán. Moderne zariadený apartmán, dobre vybavený a hlavne čistý. Blízko lesa, takže ticho a počuť len spev vtáčikov. Neďaleko termálneho kúpaliska, asi 10 min.príjemnej prechádzky. Môžem len odporučiť.“

• Rodinný dom Podhájska Priemerné hodnotenie: 9,3

„Celý dom je výborne vybavený a čistý. Terasa aj exteriér má gril aj kotlík, čo je viac ako vhodné pre skupinku ľudí. Pani majiteľka je veľmi milá, ochotná a ústretová. Viac ako odporúčam. Sami by sme si pobyt v budúcnosti radi zopakovali.“

• Penzión MAX Priemerné hodnotenie: 8,8

„Sukromne Wellnes v cene ubytovania“

• Rodinný dom Podhájska Priemerné hodnotenie: 9,3

„Pekne, čisto, útulne Super“

• Penzión Vilka Podhájčanka Priemerné hodnotenie: 8,8

„všetko sa nám veľmi páčilo“

Podhájska: 30 najlepších hotelov