2. Slovensko - hodnotenia hotelov
Slovensko Levice Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Penzion Tilia Priemerné hodnotenie: 7,6

„Personál veľmi milý“

• Central garden residence Priemerné hodnotenie: 10

„Lokalita výborná, prakticky v centre mesta, ale tichá ulica s rodinnými domami, v noci ticho a pokoj. Parkovanie pred domom. Ubytovanie priestranné, čisté, uvítali sme možnosť raňajok na terase v záhrade. Vyzdvihnutie kľúčov zo schránky bolo bezproblémové.“

• Hotel Lev Priemerné hodnotenie: 7,9

„Profesionalita personálu, prozakaznicke správanie zamestnancov hotela“

• ARD Apartments - Levice Priemerné hodnotenie: 9,1

„Super sukromie, vaňa a kľud ...už teraz sa tešíme na další pobyt, majitel mi dovolil zotrvat dlhsie ...super pristup“

• Levidom Residence Rooms Priemerné hodnotenie: 9,1

„Veľmi dobrá komunikácia.“

• Apartmán Maťko Priemerné hodnotenie: 9,9

„Apartman bol úplne nádherný , čistý , moderný . Hostiteľka bola veľmi mila a ochotná . Doteraz najkrajši apartman aky som kedy navštívil. Ďakujem určite sa ešte vratim“

• Hotel Lev Priemerné hodnotenie: 7,9

„Všetko co sa týka ubytovania, polohy hotela - len niekoľko metrov od zariadenia, kde som sa zúčastnila akcie - stretávky zo strednej školy, takže už v nočnej hodine nebol problém sa sama premiestniť. Najväčší problém je chýbajúci výťah, ale zatiaľ som schopná vyjsť s batožinou po schodoch. To ale môže byť vzhľadom na môj vek v budúcnosti problém. Vaše zariadenie som využila prvýkrát pre 5 rokmi, takže na tento problém som bola pripravená.“

• Apartmán Sofia Priemerné hodnotenie: 9,8

„Vsetko bolo super☺️ boli sme velmi spokojnyy“

• Apartmán Sofia Priemerné hodnotenie: 9,8

„Poloha ubytovania, cena, veľký priestor, čistota a ochotný a milý pán, ktorý nám byt prenajímal.“

• Hotel Golden Eagle Priemerné hodnotenie: 8,9

„Ubytko super, čistota, izba vybavena so vštkým čo bolo potrebné,nádherna vóňa vo vestibule aj na izbe,velmi pekna záhrada s terasou“

Levice: 10 najlepších hotelov