Міконос Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Mykonos Grand Hotel & Resort Оцінка за відгуками: 10

“Розташування готелю,високій рівень обслуговування,якість їжі“

• Room 11 Оцінка за відгуками: 7

“Сподобався лише дворик перед готелем, у якому затишно посидiти ввечерi або поснiдати вранцi. Ну i це був найдешевший доступний варiант на Мiконосi, який я змогла знайти.“

• Palladium Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Смачний та різноманітний сніданок. Дуже чисті номери. Привітний та турботливий персонал. Безкоштовний трансфер з та в аеропорт.“

• Hotel Tagoo Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарний вид з вікна, привітний персонал і добрі сніданки. Ми залишилися дуже задоволені. Дякую вам!“

• Evagelia's Place Оцінка за відгуками: 10

“Все сподобалось. Дуже мила і добра господиня Анна. Все нам детально розповіла, забрала нас безкоштовно з аеропорту. Нам було дуже комфортно у Анни. Надіюсь, що повернемось. Номер дуже чистий. Зупинка напроти, місто Міконос близько. Зручне розташування.“

• Dorion Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Розсташування - затишно і все близько, привітний персонал (якщо були якісь питання одразу вирішували все) , обслуговування, номер гарний з виходом одразу до басейну.“

• Ftelia Black Villas Оцінка за відгуками: 10

“Дуже чисто в номері. Приємний персонал. Смачні сніданки.“

• Casa Grande Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Все було ідеально. Персонал був надзвичайно уважним, сніданки смачними. готель сучасний і чистий. хотілось там залишитись надовго“

• Myconian O, a Member of Design Hotels Оцінка за відгуками: 9

“Дуже гарний дизайн, все дуже красиво. Прибирання в номері ідеальне, багато полотенець, є косметика для душа, зубна щітка. Є свій пляж з зручними лежаками і гарним заходом у море.“

• Mykonos Lolita Оцінка за відгуками: 10

“Неймовірно гарне місце. Чудовий, уважний персонал. Дуже чисто! Незабутня подорож завдяки цьому готелю.“

30 найкращих готелів в регіоні Міконос