Messinia Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Yellow house Průměrné hodnocení: 9

„Pan Takis byl velmi příjemný. Zajímal se zda něco nepotřebujeme. Měli jsme problém s půjčením auta. Pan Takis nám vzniklý problém vyřešil. Také jsme na rozloučenou dostali dárek. Ubytování všem doporučujeme.“

• Kleopatra Inn Průměrné hodnocení: 9

„Velmi příjemný a ochotný personál, umístění hotelu není úplně ideální u hlavní silnice; na druhé straně je však výhled do zahrad a moře. Omamná vůně kvetoucích pomerančovníků.“

• nikos house Průměrné hodnocení: 10

„Hostitelé byli vynikající, milí lidé, ubytování naprosto fantastické - k dispozici jsme měli vybavené spodní patro domu. K moři 5 minut pěšky. Luxusní pobyt.“

• Bella 51 Průměrné hodnocení: 10

„Nádherný čistý byt se vším, co potřebujete s pohodlnou postelí. Cítili jsme se jako doma.“

• Akti Taygetos - Conference Resort Průměrné hodnocení: 10

„Komfortní pohodlné ubytování, bohaté snídaně, bazén s barem a restaurací.“

• Hotel Navarone Průměrné hodnocení: 10

„Umístění hotelu, čistota a vybavení“

• Mathia Apartments Průměrné hodnocení: 10

„Velice milí majitelé, čisté pláže, ticho a klid, čistota opravdu na nejvyšším stupni, úklid každý třetí den“

• Hotel Trifylia Průměrné hodnocení: 8

„Hotel byl blízko malého autobusového nádraží KTEL, malý kousek od náměstí. Velmi milý rodinný personál. Přijel jsem autobusem z Kalamaty dříve - dopoledne, a přesto nebyl problém s ubytováním. Na rohu náměstí je příjemná taverna, kterou jsem navštívil. Výběr dalších restaurací a barů je potom kolem náměstí.“

• Vista Marina Průměrné hodnocení: 6

„Hotel blízko moře, snídaně formou švédského stolu párečky, míchaná vajíčka, opečená šunka, croasanty, ale bez ovoce)Na pokoji byla dost velká šatní skříň a lednice. Velká postel a poměrně velký balkon.“

• Grand Hotel Kalamata Průměrné hodnocení: 10

„Krásný hotel, velmi vkusně zařízený.“

Messinia – 30 nejlepších hotelů