3. Peloponés hodnocení hotelů
  4. Pylos hodnocení hotelů
Řecko Pylos Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• casa in piazza Průměrné hodnocení: 9,2

„Parkovani primo pred domem, prostorny apartman s velkou koupelnou. Dobra cena vzhledem k velikosti apartmanu.“

• To Kastro Průměrné hodnocení: 9,3

„Pan majitel byl skvělý. Pokoj je krásný , čistý a prostorný, Postel pohodlná .Výhled jsme měli na moře. Kuchyň krásně vybavena (vše tam bylo na vaření ).V lednici jsme měli připravenou chlazenou vodu a na stole košík s kávou , cukrem , suchary , s marmeládou a keksy.😃WiFi měla problém , vypadávala .“

• Hotel Anezina Průměrné hodnocení: 9,6

„Hezký hotel, pohodlný pokoj.který má pěkný výhled z terasy na město a moře. Recepční příjemná.Parkoviště před hotelem.Pěší vzdálenost do centra města.“

• Hotel Philip Průměrné hodnocení: 8,8

„Výhled a snídaně.“

• Alexis's House Průměrné hodnocení: 8,9

„Hlavní ložnice útulná, s krásným výhledem.“

• Hotel Miramare Průměrné hodnocení: 8,4

„výhled na moře, menší pláž, ale skvělé koupání, výborná snídaně“

• Karalis Beach Průměrné hodnocení: 9,1

„Naprosto výjimečné umístění hotelu. Prtivátní pláž. Něco takového jsem málokdy zažil“

• Hotel Anezina Průměrné hodnocení: 9,6

„Majitelé byli velmi ochotní nám se vším pomoci. Hotel má nádherný výhled. Pokoje byly každý den uklizené. V tomto hotelu jsme byli velmi spokojení a vřele doporučujeme.“

• 12 Gods Resort Průměrné hodnocení: 9,2

„Na prázdninové cestě po Peloponésu jsme se ubytovali i v tomto zařízení. Od předání klčů, přes zcela funkční zařízení pokoje, naprosto vzorový úklid, ochotu všech zaměstnanců až po bonus, kterým byl malý nekonečný bazén nad přístavem, vše naprosto splnilo, či dokonce předčilo naše očekávání. Nebývá mnoho míst za rozumnou cenu, kde se cítíte jako v zařízení vyšší kategorie. Zde tomu tak je. Zejména oceňuji přístup personálu - obou usměvavých recepčních, kteří též připravovali velmi dobrou snídani, taktéž provoněné společné prostory zásluhou usměvavých a vtipných uklízeček. Pokud příště přijedeme do Pylosu, určitě se ubytujeme zde. Doporučuji všem, jimž nevadí pár kroků nahoru a dolů několikrát denně.“

• 12 Gods Resort Průměrné hodnocení: 9,2

„Bazén,výhled.“