2. Taliansko - hodnotenia hotelov
  3. Taliansko - hodnotenia hotelov
Merano and Sorroundings Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Platterhof Priemerné hodnotenie: 10

„Pekna lokalita,mila domaca,velmi cisty apartman,parkovanie pred apartmanom,boli sme spokojni“

• MONDI Hotel Tscherms Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko tento hotel je výnimočný v skvelej lokalite Ma krásny dizajn interiéru“

• Villa Bavaria Priemerné hodnotenie: 10

„Úžasný hotel krásna záhrada skvelé jedlo“

• Hotel Marlingerhof Priemerné hodnotenie: 9

„Hotel starší, ale príjemný. Nechýbalo nám nič. Je pre nenáročnejšiu klientelu. Je pri ceste, ale 2-je dvere na balkón zabezpečili odhlučnenie. Hneď vedľa sa nachádza útulná krčmička. V hoteli je bar, s príjemným personálom. Na raňajky je skromnejší výber, ale každý sa naje.“

• Hotel Burggräflerhof Priemerné hodnotenie: 10

„Raňajky boli super, krásne okolie v srdci rozkvitnutych jabloni, prostredie úžasne. Určite sa tam vrátim“

• Hotel Haselried Priemerné hodnotenie: 10

„Hostiteĺka Milka bola milá, ochotná, priateĺská, nápomocná. Postarala sa o nás aj o naše zdravie. Raňajky vynikajúce. Mali sme možnosť parkovania motoriek pod strechou.Boli sme nadmieru spokojní. Odporúčame a vybrali by sme si aj nabudúce.“

• Hotel Appartement Inge Priemerné hodnotenie: 10

„Neprekonateľná čistota, veľmi milý a ochotný personál, príjemne chladná izba (prízemie) aj bez klimatizácie, bazén vonku aj vnútri, kryté parkovisko s dostatočným množstvom parkovacích miest.“

• Haus Hafner Priemerné hodnotenie: 10

„Milý majitelia, všetko vysvetlia čo kde sa dá vidieť robiť“

30 Najlepších hotelov v regióne Merano and Sorroundings