2. Poľsko - hodnotenia hotelov
  3. Lesser Poland - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Lesser Poland Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• apartament studio solna 1 M19 Priemerné hodnotenie: 9

„Pekné a moderné ubytovanie. Čistota. Blízko centra (15 min pešo Kazimierz, 30 min pešo Rynek glowny, 25 min pečo Wawel). V blízkosti reštaurácie a nákupné cetrum. Blízko zástavka električky. Blízko rieky Wisla, kde je pekná promenáda.“

• Cinema Apartment Priemerné hodnotenie: 6

„Byt je útulný, čistý,na veľmi dobrom mieste, čo sa lokality týka. Presné nasmerovanie ako sa dostať do bytu v sms správe,bez kontaktu s majiteľmi a zbytočných zdržiavaní. My sme si vybrali pobyt s raňajkami, ktoré sme mali každé ráno po prebudení pred dverami a boli výborné. Celková spokojnosť.“

• Dolina Barw - całoroczne domki na wynajem Priemerné hodnotenie: 10

„Príjemné moderné domčeky, pekné, čisté ubytovanie a celý areál upravený a oplotený. Pani Nina je milá osoba ,ktorá nám poradila so všetkým a pán majiteľ urobil všetko pre našu spokojnosť a pohodlie. Ďakujeme, prídeme zas.“

• H&G Boutique Apartments Priemerné hodnotenie: 9

„Srnec na záhrade:D“

• Apartament Felicjanek Priemerné hodnotenie: 9

„Priestor a pekny interier“

• Apartamenty Montana Priemerné hodnotenie: 10

„Apartmán bol priestranný, čistý, dobre vybavený. Výborná komunikácia s majiteľom.“

• Polish design Priemerné hodnotenie: 9

„Všetko bolo v poriadku.“

• Turnau City Aparthotel Priemerné hodnotenie: 9

„Lokalita apartmánu je super- do historického centra mesta sme to mali 10 minút pešo. Blízko aj do obchodného centra Galeria Krakov (cca 5 minút). Mali sme family apartmán. Apartmán bol priestranný, svetlý, čistý a pekne moderne zariadený. Premyslený bezkontaktný spôsob check in. Informácie s inštrukciami boli poslané asi hodinu pred príchodom na email a sms. Pri ceste autom, treba nechať auto v odstavnom pruhu, vybehnút hore k apartmánu po kľúče, ktorými sa dá otvoriť brána do garáže a až potom do nej zaparkovať. Tak isto aj check out prebehol hladko (informacia o odubytovaní prišla už deň pred, taktiež s inštrukciami ako a kde nechať kľúče).Pobyt sme mali aj s raňajkami, ktoré každé ráno boli donesené okolo 8 hodiny ku dverám apartmánu (zazvonili a nechali papierovú tašku s raňajkami pred dverami). Obsah tašky nám postačoval na raňajky a nevadilo nám, že každý deň boli rovnaké s obmenami salámy, džúsikov a džemov. Hoci nám 2x zabudli pribaliť maslo, zaobišli sme sa bez neho. Kuchyňa bola vybavená základnými potrebami, čo nám postačilo na prípravu večere. Paplón s vankúšom boli fajn.“

• Villa Astra - Apartments & Restaurant Priemerné hodnotenie: 10

„Lokalita dobra, ranajky vynikajuce, personal napomocny, priatelsky, krasna zahrada s posedenim, radi sa opät vratime :-)“

• Secret House Zator Priemerné hodnotenie: 8

„Priestrannosť apartmánu, vsetko nové, pekne“

30 Najlepších dovolenkových prenájmov v regióne Lesser Poland

podľa 1 008 259 hodnotení dovolenkových prenájmov na Booking.com