2. Poľsko - hodnotenia hotelov
  3. Lesser Poland - hodnotenia hotelov
Lesser Poland Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Bachleda Hotel Kasprowy Priemerné hodnotenie: 10

„Hotel sa nachádza pár minút od známej ulice Krupowky. Čistá veľká izba. Milý a ochotný personál. Vybavenie hotela bolo perfektné. Na raňajky bol bufet, kde si každý nájde čo má rád. Veľmi veľký výber jedla. Určite odporúčam tento hotel.“

• Hotel Maltański Priemerné hodnotenie: 8

„Ideálne miesto pre všetky naše plánované aktivity. Parkovanie v tesnej blízkosti hotela za poplatok. Raňajkovy švédsky stôl bol dostatočne pestrý.“

• Hotel Piwniczna SPA&Conference Priemerné hodnotenie: 5

„Vsetko“

• „Velký výber na raňajky,personál usmievavý a ústretový,spokojnosť.“

• Hotel Olecki Priemerné hodnotenie: 10

„Vynikajuce ranajky,prijemny personal“

• Aneks Hotelu Kazimierz Priemerné hodnotenie: 10

„poloha ubytovania - blízko k hradu, do centra tichá lokalita čistá izba, aj keď menšia veľmi chutné raňajky klimatizácia na izbe“

• Grand Sal Priemerné hodnotenie: 10

„Príjemný personál, izby čisté, lístky do soľnej bane sa dali kúpiť aj cez recepciu. Ranajky kvalitné, káva tiež. Soľná baňa necelých 100m od hotela ☺️“

• Bachleda Residence Zakopane Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko perfektné sme velmi spokojní a určite sa ešte raz vrátime. Veľký bonus je dlho otvorené wellness až do 24:00 to oceňujeme. Taktiež perfektné drinky, jedlo a personál.“

• Atlantis Hostel Priemerné hodnotenie: 10

„Poloha bola výborná, veľmi ochotný personál. K dispozícii je aj spoločná kuchyňa veľmi dobre vybavená.Boli sme ubytovaný v izbe s vlastnou kúpeľňou-veľká a čistá. WiFi veľmi dobré !“

• River Park Priemerné hodnotenie: 10

„Bohužial sme si nemohli objednať švédske stoly, pretože bol celý rezort plný oragnizovaných skupín, ale aj ranajky a lá card príjemne potešili. Z rovnakého dôvodu sme nedostali ani pôvodne rezervované domčeky, ale domčeky vyššieho štandardu bez doplatku.“

30 Najlepších hotelov v regióne Lesser Poland