2. Πολωνία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Lesser Poland κριτικές B&B και πανδοχείων
Lesser Poland Επαληθευμένα σχόλια για B&B και πανδοχεία από πραγματικούς πελάτες

• Apartamenty Nila Βαθμολογία σχολίων: 5

«Καθαρό δωμάτιο, ήσυχη τοποθεσία, δίπλα στα τραμ και αστικά»

• Kolory Guest House Βαθμολογία σχολίων: 7

«Σε πολύ κεντρική τοποθεσία, μέσα στην εβραϊκή συνοικία, η περιοχή σφύζει από ζωή, ειδικά νυχτερινή. Ειδικά για τους νέους η περιοχή είναι ιδανική. Πάρα πολλά εστιατόρια, καφέ, μπαρ, κλαμπ.Η παλιά πόλη που είναι καταπληκτική είναι στα 20-25 λεπτά περπάτημα.»

• 7 HEAVEN Elegant Rooms KRAKÓW Old Town Βαθμολογία σχολίων: 9

«Πολύ άνετο κρεβάτι, καθαρός χώρος. Πολύ καλή τοποθεσία, μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από την κεντρική πλατεία της παλιάς πόλης»

• Pokoje Leonardo Βαθμολογία σχολίων: 9

«Η τοποθεσία πάνω απ όλα! 3 λεπτά περπάτημα από την κεντρική πλατεία της Κρακοβίας!»

• Villa Vita Krupówki Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η τοποθεσία του ξενοδοχείου είναι η καλύτερη δυνατή για να εξερευνήσει κάνεις το Ζακοπανε. Το ξενοδοχείο εξαιρετικό με αίθουσα μπιλιάρδου και δίπλα έναν άρτια εξοπλισμένο παιδότοπο που η κόρη μας πέρασε φανταστικά! Αξιοσημείωτη είναι η Ιωάννα στη ρεσεψιόν που φρόντισε το δωμάτιο μας να είναι άνετο και κοντά σε όλα τα παραπάνω επειδή είχαμε το παιδί μαζί μας. Ευχαριστούμε πολύ για αυτή τη ζεστη υποδοχή και για την ενσυναισθηση που έδειξε, πέρα από τα καθήκοντα της, για να είμαστε άνετοι με το παιδί.»

• Dom Casimi Βαθμολογία σχολίων: 9

«Το δωμάτιο, η τοποθεσία, το προσωπικό, το κρεββάτι το πρωινό»

• Libroom Βαθμολογία σχολίων: 1

«Τίποτα»

• Pokoje U Filipa Βαθμολογία σχολίων: 5

«Πολύ καλή τοποθεσία»

• Cybulskiego Guest Rooms Βαθμολογία σχολίων: 9

«Το διαμέρισμα ήταν σε καταπληκτική τοποθεσία. Μπορούσες άνετα να πας με τα πόδια στο κέντρο σε λιγότερο από 10 λεπτά. Δίπλα από το διαμέρισμα υπήρχε mini market»

• Résidence Tournet Βαθμολογία σχολίων: 9

«Πολύ άνετο και καθαρό το δωμάτιο, ανακαινισμένο, καλό πρωινό,πολύ ωραία περιοχή,εξυπηρετικό προσωπικο, γενικά μείναμε πολύ ευχαριστημένοι.»

Τα 30 καλύτερα B&B και πανδοχεία σε Lesser Poland

βάσει 465.616 κριτικών για B&B και πανδοχεία στην Booking.com