2. Πολωνία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Lesser Poland κριτικές ξενοδοχείων
Lesser Poland Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• MEININGER Kraków Centrum Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ μοντέρνα κτίρια, ανακαινισμένα πρόσφατα σε περιοχή πολύ κοντά στην παλιά πόλη, στα ανατολικά της, όπου πας με τα πόδια. Έχει στάση του τραμ απέξω (Hala Targowa). Το hotel/hostel λειτουργεί από τον Οκτώβριο του 2023. Το δίκλινο δωμάτιο ήταν απλό από επίπλωση, καθαρό και είχε ό,τι ακριβώς χρειάζεσαι για τη διαμονή σου. Η μόνωση μεταξύ των δωματίων άριστη. Τα στρώματα άνετα. Η τιμή πολύ λογική. Το πρωινό απλό. Είχε ποικιλία, αλλά όχι κάτι πιο πλούσιο. Το ξενοδοχείο διαθέτει και μπαρ που είναι ανοιχτό μέχρι τις 23.00. Το προσωπικό πολύ ευγενικό και πάντα πρόθυμο να βοηθήσει. Υπάρχει πάρκιγνκ λίγων θέσεων που η κράτηση γίνεται πολύ εύκολα μέσω του ξενοδοχείου και στοιχίζει 70 zloty. Επίσης, υπάρχουν ακριβώς δίπλα 2 μίνι μάρκετ.»

• Benefis Boutique Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ άνετο, όμορφα διακοσμημένο δωμάτιο με όλες τις παροχές»

• PURO Kraków Kazimierz Βαθμολογία σχολίων: 9

«Το πρωινό, άριστο. Πολύ μεγάλη ποικιλία σε όλα. Η τοποθεσία του ξενοδοχείου σε πολύ καλό σημείο. Πήγαινες παντού με τα πόδια. Το προσωπικό ευγενέστατο και πρόθυμο να μας εξυπηρετήσει σε όλα. Ζητήσαμε παντόφλες για το δωμάτιο και μας τις προσέφεραν αμέσως, χωρίς χρέωση εννοείται. Επίσης, όποτε ζητάγαμε εμφιαλωμένο νερό, μας το προσέφεραν χωρίς χρέωση. Δωρεάν ζεστά ροφηματα όλο το 24ωρο, άριστης ποιότητας.»

• Hotel Columbus Βαθμολογία σχολίων: 9

«Το δωματιο ηταν αρκετα ανετο και πολυ καθαρο.Ειχε μονο λιγο θορυβο απο το τραμ. Προσωπικο εξαιρετικα βοηθητικο και ευγενικο. Η τοποθεσια παρα πολυ καλη.»

• Apart hotel A2 in Downtown of Krakow Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η τοποθεσία, η άνεση, η καθαριότητα και η μοντέρνα διαρρύθμιση του δωματίου ξεπέρασε τις προσδοκίες μου αναφορικά με το κατάλυμα. Ο οικοδεσπότης ήταν βοηθητικός και κατατοπιστικός. Το δωμάτιο ήταν πλήρως καθαρό και ανακαινισμένο.»

• Hotel Wit Stwosz Βαθμολογία σχολίων: 9

«Πρωινό πιο πολλές επιλογές απ' ότι τα συνηθισμένα πρωινά ξενοδοχείων. Παροχή όλων των ομάδων τροφίμων και υγιεινές επιλογές»

• Hotel Unicus Krakow Old Town Βαθμολογία σχολίων: 9

«Ήταν πολύ κεντρικό με ανακαινισμένο δωμάτιο ωραίο πρωινό και πρόθυμο προσωπικό. Το συστήνω ανεπιφύλακτα.»

• Q Hotel Kraków Βαθμολογία σχολίων: 7

«Πολύ καθαρό δωμάτιο. Μας επέτρεψαν να κάνουμε τσεκ αουτ αλλά να αφήσουμε τις βαλίτσες στο ξενοδοχείο και να πάμε βόλτα»

• Hotel Maximum Βαθμολογία σχολίων: 4

«Τοποθεσία»

• Matejko Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το ξενοδοχείο είναι σε φανταστική τοποθεσία,δίπλα στο ιστορικό κέντρο(5 λεπτά με τα πόδια από την κεντρική πλατεία),τον σταθμό του τρένου και σε πολλές στάσεις λεωφορείου και τραμ.Ακριβως κολλητά έχει σούπερ μάρκετ και φούρνο από την άλλη πλευρά.Το δωματιο ήταν ευρύχωρο,το μπάνιο επίσης .Δεν είχαμε κανένα πρόβλημα!!!Το προσωπικό ευγενικό, έχει και χώρο φύλαξης για τις αποσκευές.Το πρωινό πλούσιο .Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!»

Τα 30 καλύτερα ξενοδοχεία σε Lesser Poland

βάσει 802.468 κριτικών ξενοδοχείων στην Booking.com