2. Гърция отзиви за хотели
  3. Македония отзиви за ваканционни имоти
Македония Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• SIGMA Luxury Apartments & Suites Оценка от отзивите: 10

„Изключително любезен и усмихнат персонал. Стаята беше чиста, със стилно и ново обзавеждане. Обръщат внимание на детайлите и се стараят да се чувствате комфортно, както и беше. На рецепция ни препоръчаха места за хапване, атракции и улици за шопинг. Препоръчвам!“

• Casa Portokali Chalkidiki Оценка от отзивите: 10

„Прекрасен апартамент с хубава гледка. Намира се на тиха и спокойна улица ,и е близо до центъра.Домакините са страхотни и отзивчиви. Със сигурност ще се върнем пак!“

• Studio Eleni Оценка от отзивите: 10

„Мястото е прекрасно , в непосредствена близост до морето. Много удобна локация.“

• Kali Thea Suites Оценка от отзивите: 10

„Хотела е страхотен. Големи стои, оборудвани съвременно. Страхотно легло. Прекрасен изглед от балкона. Всеки ден чистят и сменят кърпите. Място за паркиране е налично независимо, дали пред хотела или на 15 м от него има собствен паркинг безплатен. Всеки ден зареждат кафемашината с капсули кафе Неспресо. Домакините са изключително внимателни. Дават съвети за ресторанти и места за забавления и плажове. Силно препоръчвам този хотел.“

• Dream Boutique Apartments Оценка от отзивите: 10

„Местоположението, приветливия персонал и издържаността на подадената информация!“

• Nomades Suites Оценка от отзивите: 9

„Много удобно и чисто, добре обзаведен с всичко необходимо.“

• Studio Bakali Оценка от отзивите: 10

„Локацията,паркинга,верандата с масичката,кухненския бокс ...всичко беше напълно достатъчно и много ми хареса!“

• Althea - Christine's House Оценка от отзивите: 10

„Отсядаме в апартаманета за трети път и винаги всичко е на ниво. Кристине е много отзивчив домакин. Апартамента е чист и се намира на много добра локация. Настаняването и освобождаването е изключително лесно и бързо.“

• Nikiti Botanic Pool Suites Оценка от отзивите: 9

„Удобни легла, уют, дизайн, пространство“

• Adriana beach Оценка от отзивите: 10

„Страхотно място , перфектно обслужване !!!“