2. Görögország hotelértékelések
  3. Makedónia hotelértékelések
Makedónia Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Argo Értékelési pontszám: 9

„Klíma,TV, mosdó, törölköző,stb. minden ami kellett, kényelmes ágy.”

• Perinthos Hotel Értékelési pontszám: 8

„Aki kocsival van és nem akar mindig bemenni a városba Thessalonikibe annak nagyon jó. Aki gyalog van az is könnyen be tud menni mert pont szemben a hotellel van a buszmegálló ami pár lépés. Időben viszont húsz perc csak, hogy Thessalonikibe beérjünk a busszal és onnan a központ fele még másik városi busszal is kell menni. Tehát annak ajánlom a hotelt aki pont olyan helyet keres, hogy ne kelljen mindig a városi forgatagba bemenni ha nem muszáj. Van étterem lehet kérni étkezéseket. Mi csak két éjszakát aludtunk itt étkezés nélkül. Szúnyog sok volt sajnos hiába volt szúnyog háló valahogy vagy takarítás alatt vagy az előző ott tartózkodó miatt. Vizet adhatnának minden nap mert az csak érkezéskor jár. Medence rész jól nézett ki de még hideg volt így mi nem használtuk.”

• Hotel Galaxias Értékelési pontszám: 8

„Karnyújtásnyira a tengertől ❤️”

• Nea Metropolis Értékelési pontszám: 10

„Személyzet, takaritás”

• Acrotel Lily Ann Village Értékelési pontszám: 10

„Nagyon kedves személyzet, a leírásnak és képeknek megfelelő állapot.”

• „Közvetlen, barátságos, segítőkész személyzet. Tiszta, rendezett szállás.”

• Hotel Aigli Értékelési pontszám: 10

„Tengerparton volt a szállás, csak kiléptem és már élvezhettem is a tengert. A szobánk is a tengerre nézett 🤩 A reggeli számomra bőséges volt és finom! Csomagjainkat ott lehetett hagyni a szálláson, így kényelmesen tudtunk még a visszaindulás előtt strandolni is.”

• Lagomandra Hotel and Spa Értékelési pontszám: 9

„A hotel egyszerűen pazar volt, a környezete a hegy és a tenger együtt mindig gyönyörű párosítás 🫶”

• Hotel El Greco Értékelési pontszám: 8

„Korábban a Hotel Kastoriában szálltunk meg. Ez messze jobb hely. Tetszett a tisztaság és a bőséges reggeli. Hasznos, hogy a főút mellett található közel mindenhez.”

• Oscar Értékelési pontszám: 10

„Elhelyezkedese”