2. Görögország hotelértékelések

• Ár-érték arány

• Ingyenes WiFi

9,2

100%-ig hiteles értékelések

Valódi vendégek. Valódi foglalások. Valódi vélemények.

Tudjon meg többet- előugró ablakot nyit meg
Írjon értékelést

Megjelenítve: 1 – 3

• 2022. július 16. az értékelés napja

Perfect hotel, perfect location, very kind crew
    • Szabadidős út
    • Csoport
    • Standard szoba kétszemélyes ággyal
    • 5 éjszakára szállt meg
    • Mobilkészülékről küldve

Modern, tiszta szobák, kiváló elhelyezkedés (part, sétány néhány perc), segítőkész személyzet, különösen Janikot emelném ki. Modern, clean rooms, perfect location (beach, sea shore few minutes), helpful hotel crew, (mainfully Janik).

2022. július a tartózkodás időszaka

• 2021. augusztus 23. az értékelés napja

Mindent összevetve egy remek szálloda, remek személyzettel! Csak ajánlani tudom!
    • Üzleti út
    • Pár
    • Superior szoba kétszemélyes ággyal
    • 6 éjszakára szállt meg

A WIFI az ami elég gyenge volt a szobában, illetve csak 1 kártyát kaptunk a szobához. Én úgy érzékeltem hogy a hűtő is csak akkor hűtött ha a kártya a helyére volt dugva és így volt áram a szobában! Szóval ha 2 kártya lett volna, akkor 1et mindig bent hagytunk volna!!!!

A szálloda olyan volt mint a képeken, szép épület, szép tiszta szoba! A szobában a klíma csendes volt és látszott és jól érezhető volt hogy ki van tisztítva, ami szerintem elég ritka!!!!!A személyzet nagyon rendes és nagyon kedves volt! A reggeli választék nem volt eltúlozva mint a legtöbb szállodában, de ígyis lehetett fogunkra valót találni. Tojás, kolbászkák, virsli, sültkrumpli,palacsinta,fánk,gabonapelyhek,zöldség,gyümölcs mindig volt. A személyzet szinte leste minden kívánságunk!!!!

2021. augusztus a tartózkodás időszaka

Megjelenítve: 1 – 3

Felvesszük az árversenyt
Felvesszük az árversenyt
Alacsony árak • Nincs foglalási díj • Olcsóbbat talált? Kifizetjük a különbözetet!