2. Німеччина: відгуки про готелі
  3. Нижня Саксонія: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
Нижня Саксонія Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Klabauterbett Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалося абсолютно все - це була моя мрія, пожити на парусному фрегаті!!! Дуже привітний господар! Локація чудова - історичний центр в 15 хвилинах пішки від помешкання!“

• Pension Wortmann Оцінка за відгуками: 9

“Мальовниче місце, привітний персонал, смачні сніданки хоч і прості. Тихо та дуже гарно навкруги“

• Private Guestroom Fair/Messe Оцінка за відгуками: 10

“Гарне розташування, тихий район, поруч супермаркет. Чисто, охайно, комфортно, простора кімната, велика кухня.“

• Hotel Reverey * kontaktloser Self Check-In * Оцінка за відгуками: 10

“Все просто ідеально!!!!!!“

• Eurostopas Оцінка за відгуками: 10

“Чисто та комфортно!“

• 247 Selfcheckin Pferdemarkt Оцінка за відгуками: 9

“Зручність, комфортність, дизайн та тиша“

• Guestroom Hannover Messe Оцінка за відгуками: 10

“Всі меблі нові, дуже чисто, було дуже зручно. Чудове співвідношення ціна/якість.“

• Land-gut-Hotel Allerhof Оцінка за відгуками: 10

“Я була в приємному захваті! Дуже атмосферно! Якщо зберемося ще в Нідерланди 100% зупинимось тут!“

• Apartments Am Werdersee Оцінка за відгуками: 10

“Чисто! Без сторонніх ароматів. Тихо! Спокійно. Кава, чай, інтер'єр, розташування... Дякую. Бо добре спав. А ціна - дуже приємна.“

• Haus Pegasus Оцінка за відгуками: 8

“Зупинявся в цьому готелі. Все сподобалось. Все чисто та охайно. Власники готелю тримають все в порядку, молодці. Ванна кімната бездоганна, все блищить. Ціна відповідає якості. До метро три зупинки автобусом. Поряд є магазини, кавʼярні, а також Макдоналдс та КФС.“

30 найкращих готелів типу "ліжко та сніданок" в регіоні Нижня Саксонія

на основі 211 255 відгуків про готелі типу "ліжко та сніданок" на Booking.com