3. Лаціо: відгуки про помешкання для відпустки
Лаціо Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Hotel Roi Оцінка за відгуками: 10

“Все чудово, чистий номер, світлий, прекрасне розташування“

• Old Style by the sea, Ladispoli, Rome Оцінка за відгуками: 10

“Помешкання, як з фільмів Федеріко Фелліні. Велика тераса. Чути легкий шум моря, що утворює затишок та романтичну атмосферу. Буквально за годину, можна добратися до Риму, для того, щоб торкнутися живої історії нашої цивілізації - Колізей, Пантеон, Ватикан, Собор і площа Святого Петра, Музеї Ватикану, Вітторіано,Трастевере.... Досить охайний пляж і помірковані ціни в магазинах та бутіках в порівнянні з іншими європейськими країнами, що приємно здивувало.“

• Hope's corner apartment Оцінка за відгуками: 8

“чудове розташування в старому місті, атмосфера, світломузика у душі, дуже привітний господар, є все потрібне.“

• All'Anfiteatro Оцінка за відгуками: 10

“Все було чудово!!! Власниця дуже класна!!! Присутня при любих ваших проблемах. Рекомендую!!!“

• Domus Anna Оцінка за відгуками: 10

“Дяже красиве помешкання з власним двориком. Багато зелені, столик, лавочки можна обідати в двортку. В кухні є газова плита, мікрохвильова, холодильник, весь посуд для приготування їжі. До пляжу іти 1 хвилину, до центру 5 хв., В помешкані чисто і затишно, нема нічого зайвого.“

• Lacasadirosa Оцінка за відгуками: 9

“Нам усе сподобалось, ми свідомо вибирали квартиру, щоб пожити нетуристичним життям, не в центрі і не в готелі. Квартира дуже затишна, відчувається хороша енергетика сеньори, яка жила тут. Тобто це справжнє італійське житло не під здачу. Нас зустріла родина, чоловік та дружина, все показали, навіть лишили пляшку вина в холодильнику. У ванній було все необхідне, навіть аптечка. Добиратися до центру міста десь хв. 40-50, але транспорт ходить прекрасно, карткою оплачувати проїзд, що зручно. Тому нам це було за пригоду. Біля будинку-річка і парк. Ми готували самі кожен ранок. При виїзді господар Клаудіо швидко приїхав, гостинно провів нас. Ці 8 днів були справжнім щастям, знайомством з дивовижним Римом і такими самими гостинними господарями-італійцями)“

• NEW Charming Luxury Suite - Trastevere Rome Оцінка за відгуками: 9

“Дуже комфортна квартира з великою терасою та усіма зручностями. Добре розташування, привітний персонал. Поруч залізнична станція, зупинка громадського транспорту та все необхідне для комфортного проживання.“

• Borgo San Lorenzo Roma Оцінка за відгуками: 9

“Чисто, охайно, просторо і світло. Є все необхідне для приготування їжі. Поруч є кілька супермаркетів.“

• House of colours in Marconi, Roma Оцінка за відгуками: 10

“За співвідношенням ціна/якість усе було гарно. Достатньо місця у помешканні, два санвузла, багато місця для речей. До метро треба йти приблизно 15-20 хвилин, для нас це не було проблемою. З власником постійний зв’язок, була можливість заселитися раніше, за що дуже вдячні.“

• alloggio turistico VistAmare (il guardiano del faro) Оцінка за відгуками: 9

“Чудове розташування готелю. В номері є все необхідне.“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Лаціо

на основі 655 583 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com