2. Німеччина: відгуки про готелі
  3. Німеччина: відгуки про готелі
Landkreis Karlsruhe Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Pullman Stuttgart Fontana Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарний готель з бассейном. На рецепшені привітний персонал. Поряд з транспортом. В номері є міні-холодильник та чайник, це дуже зручно. Загалом у номері чисто та є все необхідне. Рекомендую!“

• a&o Stuttgart City Оцінка за відгуками: 8

“Ціна, чистота, місцеположення, персонал“

• Zi Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Дуже ввічливий і доброзичливий персонал. Відчуття , що тобі раді, цінують комфорт гостей. Дуже високий рівень англійської і професіоналізму. Номери дуже чисті і комфортні. Гарна звукоізоляція, що є дуже важливим для міцного сну і гарного відпочинку. Дякую, за вашу гостинність!“

• Hotel Stern Оцінка за відгуками: 7

“Інтерʼєр“

• LOGINN Hotel Stuttgart Zuffenhausen Оцінка за відгуками: 10

“Ми обираємо цей готель не вперше і все нас влаштовує, як завжди!!! Дуже зручно що в номерах Делюкс є міні кухня: плита, мікрохвильова піч, холодильник, посудомийка, а також необхідний кухонний посуд та столові прибори. Білосніжна постіль та рушники. Власні речі можна попрати та й висушити за додаткову плату. В холі готелю є комп'ютер та принтер де можна роздрукувати документи, якщо у вас вимагає робота.“

• Hotel -Restaurant Taormina Оцінка за відгуками: 10

“Близько до автомагістралі в дуже приємному невеликому містечку по якому ми прогулялись із задоволенням. Добрий сніданок, чисто, є все необхідне для зупинки на одну ніч.“

• Hotel Aviva Оцінка за відгуками: 9

“Дуже чисто та різноманітний і смачний сніданок“

• Premier Inn Heidelberg City Centre Оцінка за відгуками: 10

“Чудове розташування отелю. Недалеко від залізничного вокзалу ( 10-15') та 15-20 хвилин пішої прогулянки до старого міста і річки. Тихий , чистий, затишний отель. Є ресторан і бар. На ніч отель замикається, і відкривається карткою відвідувачів.“

• Sure Hotel by Best Western Mannheim City Оцінка за відгуками: 8

“Зручне розташування, ввічливий персонал, наявність WiFi та сніданку.“

• Hotel Spahr Оцінка за відгуками: 7

“Непоганий сніданок, приємний персонал.“