2. Indonézia - hodnotenia hotelov
  3. Indonézia - hodnotenia hotelov
Klungkung Overené hodnotenia od skutočných hostí

• ALANA PENIDA HOTEL Priemerné hodnotenie: 10

„Najkrajší hotel v okolí. Veľmi milý personál. Vybavia všetko, čo potrebujete. Čisté prostredie, vyborne ranajky, velmi blizko plazovy bar The Chill.“

• Bay Shore Huts Priemerné hodnotenie: 8

„Ubytovanie je vo vilkach, obcas pocit ako v prirode, pocut vsetky zvuky prirody, kupelna vonku bola super, vilka velmi prijemna a utulna, asi 15 min.autom od pristavu.“

• Mahaloka Valley Nusa Penida Priemerné hodnotenie: 10

„Nádherný rezort, dobré raňajky, veľmi ochotný personál.“

• Kelingking Mesari Villa and Spa Priemerné hodnotenie: 10

„Krásne ubytovanie čisté blízko kelingking beach“

• Bay Shore Huts Priemerné hodnotenie: 10

„Nádherné chatky všetky pri bazéne. V blízkosti pláž mushroom beach.“

• Pi Karya Beach Priemerné hodnotenie: 10

„Asi 10 druhov raňajok na výber, všetky veľmi chutné. Veľmi sme si obľúbili banánové palacinky a Dusenú ryžu s vajíčkom, ku ktorej bola vynikajúco dochutená zelenina. Personál veľmi milí, veľmi nám spríjemnili pobyt. Čistota hotela výborná. Bazén na ubytovaní super a tiež prístup na pláž. Odporučil by som topánky do mora, nakoľko na pláži boli pri vstupe do mora malé kamienky a potom asi 1-2m po vstupe do mora veľké klzké kamene. Celkovo po 4-5m uz bol piesok, avšak kúpať sa dalo aj bez topánok, len s nimi to bolo pohodlnejšie 😊 veľmi odporúčame tento hotel, ak prídeme aj v budúcnosti na Nusa Penida, tak určite sem.“

• Akatara Hotel Priemerné hodnotenie: 9

„Pekné a čisté ubytovanie, veľmi milí personál. Raňajky boli výborne, večer sme si objednali na ďalší deň + čas, o akej chceme. Každý deň upratovali. Hotel sa nachádza blízko pláže a v okoli nájdete všetko, čo potrebujete. Jedinou nevýhodou bola karta od izby, ktorá niekedy nefungovala, tak sme ju museli meniť.“

• Mahaloka Valley Nusa Penida Priemerné hodnotenie: 10

„Je to nádherný rezort v džungli, naozaj dychvyražajuci, blizko pláže Crystal Beach, páčilo sa nám že naše dieťa bolo zadarmo a malo aj ranajky svoje.Sprcha je super vymyslena aj vonku aj vo vnutri 👌“

• BB Resort Villa and Spa Priemerné hodnotenie: 8

„Ubytovanie bolo pekné, výhľad krásny do džungle. Bazén bol tiež fajn pripomínam že bol vyhrievaný čo bola veľká výhoda. Prostredie úplne pokojné a čarovné.Kúpeľňa bola otvorená tak treba rátať s hmyzom. Reštaurácia spĺňala účel jedlo bolo nadpriemerne dobré. Personal veľmi milý a nápomocný.“

• Lembongan Small Heaven Bungalow Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko nádherné bungalovy krásny bazén čistučko a veľmi zlatá pani domáca“

30 Najlepších hotelov v regióne Klungkung