2. Indonézia - hodnotenia hotelov

Indonézia Hodnotenia hotelov od skutočných hostí

Nedávne hodnotenia hotelov v Indonézii

• Arya Resort Nusa Penida

Priemerné skóre hodnotenia: 8
    • Pozitívna časť hodnotenia

Ubytovanie bolo uprostred prírody, čiže sme boli pravou súčasťou Nusa Penida. Krásna príroda, úžasný výhľad z reštaurácie a okolo bazéna. Izby boli klimatizované. Požičali sme si od ubytovateľa skúter, nemali k nemu prilby, avšak pohotovo zareagovali a objednali prilby - bolo to veľmi pekne gesto od Arya Resort - ďakujeme. Personál bol veľmi milý, stále usmiatý. Úžasná atmosféra.

• Negatívna časť hodnotenia

Komunikovať s personálom v Anglickom jazyku bolo náročné, nakoľko moc nevedeli anglicky, avšak nebolo to nič obmedzujúce, vždy sme sa nejako pochopili. Pripadne sme si písali s ubytovateľom, ktorý pohotovo reagoval.

Mária Slovensko
  • Beten Juwet

Priemerné skóre hodnotenia: 9,5
    • Pozitívna časť hodnotenia

K vilám patrí nádherný bazén s krásnym výhľadom. Vila bola čistá a Putu nám naozaj pomohol so všetkým čo sme potrebovali (šnorchlovanie,lístky na loď, transport z a do prístavu) dal nám aj odporúčania na pláže či miestne reštaurácie. Pobyt vo vile bol skvelý.

• Negatívna časť hodnotenia

Zišla by sa rekonštrukcia kupelne ale za tu cenu to bolo naozaj skvele ubytovanie.

Miroslava Slovensko
  • Ruji Ananta Cottage

Priemerné skóre hodnotenia: 9
    • Pozitívna časť hodnotenia

Niekolko viliek s bazenom na tichom mieste v tieni paliem asi 10 minut chodze od Crystal beach . Vo vilkach bola dostatocne velka postel s moskytierou, trezor, voda, kanvica s kavou a cajom.

• Negatívna časť hodnotenia

Postel na jednej strane pri kazdom pohybe velmi vrzgala. Na izbe boli 2 velke uteraky, chybali mi 2 mensie.

Dana Slovensko
  • Ubud Inn Cottage by Prasi

Priemerné skóre hodnotenia: 8,3
    • Pozitívna časť hodnotenia

Ubytovanie malo super polohu takmer v centre a neďaleko Monkey Forest. Skúter sa dal požičať priamo na mieste. Ubytovanie má krásnu záhradu s dobrým bazénom. Celkovo bol pobyt veľmi príjemný.

• Negatívna časť hodnotenia

Veľké mínus dávame za zatuchnutú posteľnú bielizeň ktorá mala na sebe navyše fľaky a bola vlhká. Nebyť toho tak bolo všetko super. V ubytovaní sme boli na konci obdobia dažďov, vlhkosť mohla byt spojená aj s tým.

Miroslava Slovensko
  • Frangipani Bungalow

Priemerné skóre hodnotenia: 8,9
    • Pozitívna časť hodnotenia

Nebola som tam. Mala som zaplatenú 1 noc dopredu a keď som tam dorazila, tak mi povedali, že tam nemozem byt, lebo že na jednu noc to nie je mozne a poslali ma do ineho homestayu.

Ohodnotené: 27. apríla 2024 Termín pobytu bol apríl 2024
    Lucia Česká republika
  • Bay Shore Huts

Nusa Lembongan, Indonézia

Priemerné skóre hodnotenia: 8,8
    • Pozitívna časť hodnotenia

Ubytovanie je vo vilkach, obcas pocit ako v prirode, pocut vsetky zvuky prirody, kupelna vonku bola super, vilka velmi prijemna a utulna, asi 15 min.autom od pristavu.

Martina Slovensko
  • Simple Kuta Bedroom

Denpasar, Indonézia

Priemerné skóre hodnotenia: 9,3
    • Pozitívna časť hodnotenia

Velmi utulny priestor, velmi cisty, svetly, mydlo, sampon k dispozicii, ciste uteraky bez flakov

Ohodnotené: 25. apríla 2024 Termín pobytu bol apríl 2024
    Silvia Slovensko
  • Hotel Vila Lumbung

Seminyak, Indonézia

Priemerné skóre hodnotenia: 7,8
    • Pozitívna časť hodnotenia

Personál na recepcii super, poloha hotela skvelá, bazén a vždy čisté osušky.

• Negatívna časť hodnotenia

Upratovanie izieb nula bodov, smradlavá klimatizácia a personál v reštaurácií slabá angličtina

Romana Slovensko
  • Villa Heron Ubud

Priemerné skóre hodnotenia: 9,1
    • Pozitívna časť hodnotenia

na ubytovaní bolo skvelé zázemie: izby boli krásne, bazén, príroda,..

málo pohárov

Lucia Česká republika