2. Гърция отзиви за хотели
  3. Гърция отзиви за хотели
Kastoria Prefecture Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Hotel Galaxy Оценка от отзивите: 10

„Място, създадено с вкус и с любов към детайла. Градина, аранжирана с много стил и с любов към цветята и останалите растения. Спокойна и тиха обкръжаваща среда, огласяна от песните на птиците. Отлична локация, осигурен паркинг.“

• Anastassiou Hotel Оценка от отзивите: 10

„Хотелът има гледка към езерото. Персоналът беше много любезен. Пред хотела има градинка с масички с изглед към езерото.“

• Hotel Doltso Оценка от отзивите: 10

„Прекрасно място, уютно, красиво, стилно обзаведено. Обилна закуска, близо до езерото, близо до много други ресторанти и кафета. Препоръчвам да си го подарите“

• Hotel Orestion Оценка от отзивите: 10

„Вкусна закуска! С отлична локация! Прекрасно отношение на собствениците и обслужващия персонал! За втори път гостуваме и ако пак решим да посетим града, без да се замисляме ще изберем този хотел! БЛАГОДАРИМ! БЪДЕТЕ МНОГО ЗДРАВИ!“

• Anastassiou Hotel Оценка от отзивите: 8

„Добра локация. Добра цена. Има асансьор.“

• Anastassiou Hotel Оценка от отзивите: 8

„Персоналът беше любезен , беше чисто и има хубава външна част!“

• Hotel Orestion Оценка от отзивите: 10

„Гостоприемни още на входа.Изключителна чистота. Бяхме за съжаление само две нощувки ,а се почисти и смени бельото още след първата нощувка.Изключително любезни и усмихнати хора!“

• Enastron View Hotel Оценка от отзивите: 10

„Великолепен хотел с разкошна гледка към езерото. Намира се на тихо и спокойно място, далеч от градския шум, което прави престоят истински релаксиращ. Всичко ми хареса - стаята беше чудесна, с голяма тераса и прекрасна гледка към езерото. Персоналът беше изключително любезен, храната на закуска беше вкусна и разнообразна. Хигиената беше на високо ниво. Със сигурност бих се върнала отново на това прекрасно място. Препоръчвам го!“

• Hotel Loggas Оценка от отзивите: 4

„Само гледката“