2. Польща: відгуки про готелі
  3. Польща: відгуки про готелі
Karpacz Region Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Pałac Wojanów Оцінка за відгуками: 9

“Чудова територія, приємна атмосфера, привітний персонал, басейн та зона СПА в ціні, чудова ресторація, смачний сніданок,“

• Pałac Margot Nature&SPA Оцінка за відгуками: 9

“Чудове місце для відпочинку! Спа хороше ! Басейн на даху ! Сніданок фуршет є що вибрати !“

• Lake Hill Karkonosze Resort & Spa Оцінка за відгуками: 10

“Сніданок і вечеря дуже смачні. Багатий вибір риби,м'яса“

• Leśna Kąpiel Оцінка за відгуками: 10

“все сподобалось“

• Hotel Chata Za Wsią Оцінка за відгуками: 10

“все дуже сподобалось))гарні сніданки“

• Nowa - Ski SPA Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Все дуже сподобалося. Номери чисті. Привітний персонал. Можна з хатніми тваринами. Є більярд і сауна.“

• Tremonti Hotel Karpacz Оцінка за відгуками: 10

“Я є українка відношення до мене було добре. Персонал був дуже привітний. Сніданки смачні, мають різний асортимент . Розташування готелю супер, все є поруч і можна прогулятися містом. Номер охайний і чистий, все є необхідне, ванна кімната чиста і все натерте, всі види рушників, халати. Краєвид з вікна і балкону був неймовірний. 😍 В басейні вода тепла що в середині і зовні, слідів грибка не мають для мене це + . В зоні spa все доглянуте. Дуже задоволена відпочинком Я не знайшла якихось недоліків .“

• Pensjonat Nostalgia Оцінка за відгуками: 10

“Тихе, гарне місце. Не звичний інтерʼєр, дуже багато цікавих речей. Хотіла би підтримати це місце, бо воно заслуговує уваги. Но є недоліки. Не дуже чисто, но є все необхідне.“

• Kazalnica Family&Conference Resort Оцінка за відгуками: 8

“Гарний сервіс, чисто гарний вигляд з вікна з видом на гори, басейн, і місце відпочинку для дітей“

• Stara Kuźnia Оцінка за відгуками: 10

“Чисто, тиха місцевість на свіжому повітрі, пані пригостила смачними Українськими варениками з сиром дуже смачно 😋“

30 найкращих готелів в регіоні Karpacz Region