2. Recenzije hotela u državi SLO
  3. Recenzije smeštajnih objekata u regiji Gorenjska
Gorenjska Proverene recenzije smeštajnih objekata od stvarnih gostiju

• Apartments Belopeški Dvori Ocena gostiju: 10

„Naše iskustvo u ovom smeštaju bilo je izvanredno! Stan je bio savršeno čist, udoban i lepo uređen. Kuća je autentična i nalazi se na super lokaciji. U kući se nalazi predivan dnevni boravak za druženje sa prijateljima. Posebne pohvale za domaćina koji nam je mnogo pomogao oko planiranja puta i bio je uvek dostupan, zabavan i nasmejan.”

• Apartments Bohinjskih 7 Ocena gostiju: 9

„Cena, čistoća, opremljenost, lakoća komuniciranja, dogovaranja. Izabrala sam destinaciju zbog blizine Bledskog i Bohinjskog jezera kao i Kranjske gore, što smo planirali da obiđemo”

• „Odlična lokacija, komforan i prečist apartman, ljubazni domaćini, kompletno opremljena kuhinja,..”

• Bled Apartments Ocena gostiju: 10

„Kulturno i ljubazno osoblje. Smestaj izuzetno čist. Lako dogovaranje oko svega što je jednom gostu potrebno”

• Apartments Banko Ocena gostiju: 9

„LJudi su veoma prijatni,priroda je lepa.”

• Spring rest Ocena gostiju: 10

„Sve”

• Apartment Simona Ocena gostiju: 10

„..odličan prostran, svetao i savremen apartman. odlična lokacija u Kranjskoj Gori . Cena je razumna. Oprema super.”

• Forest Apartments Pokljuka Ocena gostiju: 10

„Naš boravak u ovoj divnoj drvenoj kući u šumi bio je magičan! Svako jutro nas je budio crvkut ptica! Kuća je topla, udobna i vrlo komforna, svako je imao svoju privatnost. Domaćin je bio izuzetno ljubazan i gostoljubiv, uvek dostupan za pitanja i vrlo predusretljiv. Toplo preporučujemo ovu kuću svima koji žele da uživaju u miru i tišini šume. Sigurno ćemo se vratiti ponovo!”

• Apartment & room Pristov Ocena gostiju: 10

„Izuzetno funkcionalan prostor. Veoma uredno i čisto. Divni domacini i dobra lokacija da bi ste obisli Bled, Bohinj i okolinu.”

• Apartments Arh Ocena gostiju: 10

„Mir prostor i čisto”