2. Słowenia – opinie o hotelach
  3. Gorenjska – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Gorenjska Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Apartmaji Triglav Ocena: 10

„Przepyszne śniadania Cudowny widok z okna Przepiękne okolica Darmowy parking Duży pokój Pomocna obsługa która wskazała nam miejsca warte odwiedzenia w okolicy”

• Aparthotel Gaja Ocena: 10

„Śniadanie obszerniejsze niż się spodziewaliśmy. Sprawnie podane do pokoju. Dla 3 osób apartament wystarczający. Bardzo czytelne i jasne infomacje dot. odbioru klucza tym bardziej że przyjechaliśmy później niż plan zakładał i recepcja była cały czas z nami w kontakcie.”

• Apartments Janko Ocena: 10

„All good”

• Freya Ocena: 9

„Bardzo mili właściciele. Skromny, czysty apartament, wystarczająco wyposażony. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.”

• „Wspaniałe miejsce z widokiem, piękna, spokojna okolica, nowy apartament, świetne wyposażenie, nieskazitelnie czysto, wszystko nowe, cudowni wlasciciele, mega goscinni, otwarci, rodzinna atmosfera, pomocni perfekt angielski, przywitali nas lokalnym trunkiem i wypiekami, wiata dla motocykli, polecam - mega warto !”

• „Polecam bardzo, ♥️ bardzo miły Pan, świetny kontakt, czysty apartament, bardzo dobrze wyposażony, super lokalizacja, super balkon 😁”

• „Świetny apartament! Bez wątpienia jeden z lepszych w których miałem okazję się zatrzymać. Dla naszej 4-osobowej grupy był w pełni wystarczający. Na miejscu jest wszystko dostępne do codziennego funkcjonowania. Do tego miejsce parkingowe, a także możliwość skorzystania z sauny. Okolica bardzo spokojna i świetna na poranne lub wieczorne spacery. Blisko dostępny jest sklep oraz lokalna restauracja. Przez miejscowość jeździ też komunikacja publiczna. Na pewno z sentymentem będę wspominał te miejsce. Polecam każdemu!”

• Apartma Tanya Bled Ocena: 10

„Apartament był wyjątkowy, najlepszy w jakim dotychczas się zatrzymaliśmy. W pełni wyposażony, bardzo czysto, właściciele przemili. Polecamy!”

• „Lokalizacja w Kranj to świetne miejsce wypadowe aby zwiedzić całą Słowenię. Bardzo polecam. Dodatkowo obecna w mieszkaniu pralkosuszarka jest doskonałym rozwiązaniem.”

• Apartmaji Baron Ocena: 10

„Bardzo uczynni, mili gospodarze.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Gorenjska

na podstawie 105 162 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com