2. Serbia – opinie o hotelach
  3. Central Serbia – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Central Serbia Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Dedinje Ocena: 10

„Meeeeega kontaktowy ,uprzejmy Gospodarz . Przywitał nas domowym winem i kawą . Bardzo pomocny przy zwiedzaniu miasta -odwiózł nas prywatnym samochodem !!!Mozns było porozmawiać o historii Jagodiny i byłej Jugosławii . Przepiękny widok na panoramę miasta -zarówno o wschodzie jak i zachodzie słońca . Możliwość bezpiecznego zaparkowania motocykli na terenie posesji-polecam motocyklistom !!!”

• Apartman Centar Bg Ocena: 10

„Apartament piękny w samym centrum Belgradu, tak usytuowany że jest cicho i spokojnie co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło. Mieszkanie bardzo czyste i wygodne. Polecam”

• „Świetna lokalizacja blisko domku na rzece Drina, wesoła uśmiechnięta właścicielka, dużo miejsca.Polecam”

• „Bardzo miły i pomocny gospodarz, starający się spełnić oczekiwania klientów. Mieszkanie posiada wszystko co potrzeba na krótki pobyt. Niedaleko sklep w którym można zrobić zakupy. Bezpieczne parkowanie motocykli.”

• Bukoleon Apartment Ocena: 10

„Bardzo mili właściciele, wygodne łóżka przestrzenny apartment.”

• Despot apartmani Ocena: 10

„Wszystko, wspaniali gospodarze, fenomenalne śniadanie”

• Apartmani Beslic Ocena: 10

„Bardzo sympatyczni właściciele. Wygodny apartament z oddzielną sypialnią i pełnym wyposażeniem kuchni. Smaczne śniadania i kawa. Dobra lokalizacja na wypady do Tary, Uvac”

• „Bardzo dobra lokalizacja. Monitorowany parking. W pokoju wszystko co niezbędne na krótki pobyt. Obsługa bez żadnych zastrzeżeń, miła i uśmiechnięta. Wszystko bardzo blisko 😊. Polecam, bo naprawdę warto ☀️.”

• „Pokój bardzo czysty, nowo wyremontowany. Dogodna lokalizacja, blisko starego miasta i zamku. Bezproblemowe zameldowanie i wymeldowanie. Super kontakt z wynajmującym.”

• Apartment Magija Ocena: 9

„Blisko centrum .Ciekawa i ładna okolica.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Central Serbia

na podstawie 526 478 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com