2. Ukrajina hodnocení hotelů
  3. Ukrajina hodnocení hotelů
Ukrajinské Karpaty Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• IZKI Eco Resort Průměrné hodnocení: 7

„Místo je pěkné. pěkná restaurace snídaně fajn.dobrý personální.hezky výhled“

• „Lokalita“

• SAMARIANKA hotel Průměrné hodnocení: 7

„Místo“

• MicheLLe's Průměrné hodnocení: 9

„Pěkná krajina, čistý vzduch, klid, milá obsluha, dobré jídlo. Doporučuji všem.“

• Синевирський Перевал Průměrné hodnocení: 8

„Hotel s krásným výhledem na hory. Parkoviště se nachází přímo u hotelu. Výborná restaurace s možností objednání jídla i na pokoj.“

• HVOYA Apart-Hotel & SPA Průměrné hodnocení: 10

„Moc se mi líbilo místo, skvělý výhled z okna👍“

• Hotel Complex Knyaz Oleg Průměrné hodnocení: 10

„Pokoj byl vyjimecny, jidlo dobre,“

• HVOYA Apart-Hotel & SPA Průměrné hodnocení: 8

„Perfektní poloha, vynikající restaurace. Jídlo a servis zaslouží absolutorium. Velmi ochotný personál, nic nebyl problém. Nádherný výhled. V pokoji dvě toalety, ručníky a úklid každý den. Kvalita restaurace vysoce převyšuje vybavení hotelu. Parkování u hotelu se servisem. Snídaně perfektní, vše doplněno i v 11 hodin, kdy končí.“

• Villa Marta Průměrné hodnocení: 9

„Krásné ubytování pro odpočinek blízko hlavní třídy s léčivými prameny. Voda z nich je k dispozici i v ubytování a zdarma. Za velice příznivou cenu je možné si dokoupit procedury, které jsou přímo v ubytování. Stačí sejít pár schodů a jste ve vaně, na masáži, v sauně nebo v zábale. Co absolvovat vám doporučí lékař. Plná penze formou bufetu byla výtečná. Parkování je možné na zahradě. Moc se nám zde líbilo a rádi se opět vrátíme.“

• V&P HOTEL & Restaurant Průměrné hodnocení: 8

„Krásný hotel, super přístup personálu.“

Ukrajinské Karpaty – 30 nejlepších hotelů