2. Ukrajina hodnocení hotelů

Ukrajina Recenze hotelů od skutečných hostů

Nové recenze ubytování na Ukrajině

• Кімнати в центрі

Užhorod, Ukrajina

Průměrné hodnocení: 8,2
    • Pozitivní část hodnocení

Lokalita, opravdu blízko centra! Do mého oblíbeného baru Kaktus to bylo ani ne 5min chůze, stejně tak v mostu pro pěší a nábřeží. Opravdu centrum města. Navíc i nedaleko pěkné, ale drahé restaurace Pod zámkem/Pid zámkom s českou historií vyzdobený z období 1. republiky. Vonělo to tam teď senem, protože na podleze bylo rozházené, což bylo na jedné straně zajímavé, ale i nebezpečné, kdyby na tom někdo uklouznul ;-) Jinak asi pro alergiky na sennou rýmu nic moc :-D

• Negativní část hodnocení

Za mě dost malý pokoj a toaleta. Sprchový kout dostatečně velký, ale malé umyvadlo hned vedle toalety bylo na mě moc. Stejně i tvar té koupelny byl jehlanovitý. Měl jsem pokoj č. 7. Postel sice letiště, ale matrace taková dost vyležená a díky jejímu svažování jsem se snažil ležet ke středu, abych z ní nesjel na zem ;-) Jinak nemohu spát u zdi, takže 2. půli postele jsem nezkoušel

Hodnocení napsáno: 5. ledna 2024 Termínem pobytu byl leden 2024
    Drahos Česká republika
  • New Continent

Bushtyno, Ukrajina

Průměrné hodnocení: 8,6
    • Pozitivní část hodnocení

Naprosto vynikající pokoj! De facto velký apartmán za skvělou cenu! Toaleta s koupelnou také dostatečně velké. Do apartmánu by se vešlo ještě jedno "letiště" a bude tam pořád dost místa! V i dost velkém předpokoji je malá lednice na nápoje nebo nějaké jídlo. Restauraci v hotelu jsem nevyužil, takže nemohu referovat, ale asi by byl člověk také spokojen.

• Negativní část hodnocení

K samotnému ubytování a lokalitě nemám nic k vytknutí, ale třeba WiFi dobře fungovalo jen dole v loungi u recepce, ale na pokoji to byl problém. Pořídil jsem si SIMku operátora lifecell, ale ačkoliv signál plný, tak 4G na pokoji moc nefungovalo, jedině u okna neb jsem měl pokoj myslím č. 6 a ten je nějak nad vchodem a s výhledem tak na parkoviště a i hory v příhraničí s Rumunskem. Využívání mé německé SIMky by bylo drahé. Sice se chytali rumunští operátoři a dalo se k nim připojit, takže EU roaming zdarma, ale ani ten internet moc nefungoval. Asi bych po hotelu dal tzv. WiFi extendery/repeatery pro lepší šíření bezdrátového internetu po celém hotelu, jinak k samotnému ubytování nemám výtek, spíše jen chvály!

Hodnocení napsáno: 5. ledna 2024 Termínem pobytu byl prosinec 2023
    Drahos Česká republika
  • Садиба над потоком

Lumshory, Ukrajina

Průměrné hodnocení: 8,9
    • Pozitivní část hodnocení

Chatu jsem s přáteli navštívila po několikáté, pohostinnost Saši, ČAN, Zakarpatské okoli … to je prostě něco dokonalého. Vždy se rádi vracíme!

Hodnocení napsáno: 5. května 2024 Termínem pobytu byl květen 2024
    Svobodová Česká republika
  • Maria Garden hotel & restaurant

Ivano-Frankivsk, Ukrajina

Průměrné hodnocení: 8,3
    • Pozitivní část hodnocení

Perfektní recepční, spokojenost s personálem. Ráda se budu vracet na toto místo.

• Negativní část hodnocení

Vše bylo zalité sluncem, nic nemohu vytknout. Nic.

Hodnocení napsáno: 30. dubna 2024 Termínem pobytu byl duben 2024
    Lilija Česká republika
  • Stara Pravda Villas

Bukovel, Ukrajina

Průměrné hodnocení: 9,4
    • Pozitivní část hodnocení

Dům byl krásný, postele velmi pohodlné. Výhled a atmosféra též báječné .

• Negativní část hodnocení

Slavili jsme tam narozeniny. Před příjezdem jsem volala na recepci a ptala jestli se u nich dá objednat dort pro oslavence, bylo mi řečeno ze dort objednávat není třeba, protože ho dostane oslavenec jako dárek od hotelu. Což mě mile potěšilo. Bohužel nakonec se nám žádný dort nedostal i přes to že jsem už osobně byla na recepci a připomínala termín narozenin. Takže jsme zůstali bez dortu na oslavě narozenin. Bylo to velmi nepříjemné a oslavenec zklamaný! Myslím si že na takové věci je třeba dbát! Když jsem se zeptala jak mi to chtějí vynahradit, tak mi řekli že neví. Když prezentujme hotel na vyšší úrovni, tak je třeba dbát ne jen na kvalitní postele nebo poloze hotelu, ale velmi důležitým faktorem je hlavně přívětivý a hlavně profesionální a zkušený personál! Proto hotel nemohu doporučit.

Hodnocení napsáno: 6. května 2024 Termínem pobytu byl duben 2024
    Ilona Česká republika
  • Міні-Готель Білий Квадрат

Kyjev, Ukrajina

Průměrné hodnocení: 9,4
    • Pozitivní část hodnocení

Snídaně byla přesně taková, jako si na cestách přeji, lehká a chutná.

Hodnocení napsáno: 30. dubna 2024 Termínem pobytu byl duben 2024
    Jiri Ukrajina
  • MotelChuk

Ivano-Frankivsk, Ukrajina

Průměrné hodnocení: 8,8
    • Pozitivní část hodnocení

Personál příjemný, postele pohodlné, káva výborná.

Špatná zvuková izolace.

Hodnocení napsáno: 2. května 2024 Termínem pobytu byl duben 2024
    Oleksandr Česká republika
  • Хмеляр

Dubno, Ukrajina

Průměrné hodnocení: 9,6
    • Pozitivní část hodnocení

Krásné, čisté, skvělá kuchyně a příjemní lidé.

• Negativní část hodnocení

V noci byl uzamknut hlavní vchod, bez přítomnosti recepční, nedostali jsme klíče… kdyby hořelo, nebylo by možné se dostat ven, nebo si jít v noci Zakouřit.

Hodnocení napsáno: 5. května 2024 Termínem pobytu byl květen 2024
    Svobodová Česká republika