Burgraviato Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Camping Zögghof Оцінка за відгуками: 9

“Все!!! Природа та неймовірні пейзажі, струмок поряд, Воздух,насичений киснем, панорамні вікна у будиночку, чистота, свіжий ремонт, в номері пахло деревом справжнім!!! наявність кухні, сушилка для рушників, смачний капучіно на сніданку,привітлива леді на ресепш, знижка ціни від booking.“

• Camping Zögghof Оцінка за відгуками: 10

“Чисто, персонал привітний“

• Miramonti Boutique Hotel Оцінка за відгуками: 10

“- припаркують ваше авто та піднімуть багаж - вітальний напій - вино у подарунок і сушені яблучка - безкоштовне підвищення категорії номера - капці, халати, сумка для спа, найякісніші засоби для душу (шампунь, кондиціонер, масло для тіла, гель для душу, мило для рук, лосьйон), фен - чай, цукор, чайник, безкоштовна питна вода, бар з прайслистом - два басейна, три бані, є скраб для тіла в бані, всюди безліч рушників - неймовірно професійний персонал з різних куточків світу, люди сподобались тут найбільше! дякую команді❤️ - ніяких непорозумінь, все чітко, вчасно“

• Pension Appartment Hecherhof Оцінка за відгуками: 10

“Все“

• Gästehaus Salvatorianerinnen Оцінка за відгуками: 9

“дуже тепло у ванній кімнаті, просторий номер , ввічливий персонал , готовий допомогти , дуже смачний щедрий сніданок“

• Gasthof Innerwalten Оцінка за відгуками: 10

“В першу чергу ставлення до клієнтів- воно неймовірно приємне. Ми запізнилися на час заселення але дякуючи власникам готелю нас із задоволенням поселили, ми відчували себе наче дома🇺🇦 Затишні номери, неймовірно смачний сніданок!“

29 найкращих готелів в регіоні Burgraviato