2. Comentarii despre hoteluri în Bulgaria
  3. Comentarii despre case de vacanță în Provincia Burgas
Provincia Burgas Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Gradina Holiday Scor din comentarii: 10

„Gazda foarte amabila, vorbeste bine englezeste, discret. camera foarte curata. cu aer conditionat, frigider, cuptor cu microunde etc. Parcare gratuita la vila. Plaja aproape. Bazinul pregatit pentru folosire, foarte curat.”

• SOS CoMFORT 2 LAZUR Scor din comentarii: 10

„Totul a fost peste așteptări. Curățenie exemplară, apartamentul dotat cu absolut tot ce este necesar atât pentru un sejur scurt cat și pentru unul lung, iar terasa a fost un bonus minunat! Loc de parcare gratuit la proprietate! Apartamentul dispune de aer condiționat în fiecare cameră, mașina de spălat rufe, mașina de spălat vase, toate tacâmurile și ustensilele necesare pentru o vacanță reușită! Noi am fost cazați 4 adulți și un copil și a fost totul perfect! Recomandăm din inimă!”

• „Super okkk”

• Casa Real Scor din comentarii: 10

„Apartamentul superb, dotat cu tot ce ti trebuie. Locatia plina cu flori. Un loc de vis”

• A-33-Sea View Studio Apartment Sarafovo Scor din comentarii: 10

„Peisaj exceptional”

• View Apartments Scor din comentarii: 10

„Totul a fost foarte bine”

• „Am avut o experiență extraordinară. Totul a fost absolut minunat, de la momentul în care am ajuns până la plecare. Cazarea a fost impecabilă, cu o atenție deosebită la detalii. Apartmentul extrem de confortabil, cu un pat foarte comod și o atmosferă primitoare. Decorul a fost de bun gust și am apreciat curățenia ireproșabilă. Gazda a fost extrem de amabila, prietenoasă și atentă. În concluzie, recomand cu căldură tuturor celor care caută o experiență de cazare de neuitat. Cu siguranță voi reveni!”

• Harmony Suites - Monte Carlo Scor din comentarii: 9

„Curățenie , personal amabil , locație frumoasă”

• APART HOTEL Sun Travel SUNNY BEACH Scor din comentarii: 10

„Am stat intr-un apartament cu 3 camere. Primul lucru pe care l-am observat cand am intrat in cladire a fost curatenia. Este ff curat peste tot. Saltele comfortabile. Camerele spatioase si racoroase. Proprietarul este foarte amabil si dispus sa te ajute cu orice ai nevoie. Vom reveni cu siguranta.”

• Anna Marina Sea Style Apartment Scor din comentarii: 10

„Locatia”