2. Comentarii despre hoteluri în Bulgaria
  3. Comentarii despre hoteluri în Bulgaria
Regiunea Marea Neagră Bulgaria Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Mirana Family Hotel Scor din comentarii: 10

„Piscina, camere mari si curate, aer conditionat, e totul perfect.”

• Wave Resort - Ultra All Inclusive Scor din comentarii: 10

„Totul”

• „A fost un hotel de nota 10,a fost totul ca in poze,totul foarte curat si aranjat,mancarea foarte diversificata si gustoasa,plaja foarte aproape,la aproximativ 5 minute de mers pe jos,cu siguranta vom revenii”

• „Locatia”

• Maria Palace Complex Scor din comentarii: 10

„Confortul camerei, priveliștea, locația.”

• AluaSun Helios Beach - All Inclusive Scor din comentarii: 10

„Tot a fost perfect”

• Hotel Forum Scor din comentarii: 10

„12 zile la sfarsitul lui mai, inceputul lui iunie. Putini clienti, eforturi deosebite ale gazdelor, referitor la mancare, de a ramane bun si variat. Apa in piscina a fost surprinzator de calda. Camera mare, extrem de curat, asternuturi, prosoape, spalat pe jos, totul facut zilnic. WI-FI internet maxim de bun peste tot. Programe la televizor in limba romana. Seif in camera. Apa calda tot timpul, baia mare, cu cabina de dus. Parcare nu am platit, m-am bazat ca nu se ridica masini in extrasezon. Chiar aproape de plaja, 5 minute, zona de nisip fin, plaja larga, apa mica pe distanta mare. Un hotel mic, linistit, nu este resort. Cafeaua exceptionala, la discretie toata ziua. Muzica buna la bar. Nu am gustat nici un fel de bauturi alcoolice de la bar. Inghetata foarte buna, deserturi interesante, unele facute de casa. Este a treia oara cand revin si stau minim 10 zile, pentru ca imi da in extrasezon pretul corect pt single.”

• Olymp Hotel Scor din comentarii: 10

„Un hotel simplu dar foarte curat si cu strictul necesar, aproape de plaja, cu parcare, piscina, wifi, in care totul functioneaza foarte bine. Micul dejun mai mult decat suficient. Tot respectul pentru personalul acestui hotel.”

• Melia Grand Hermitage All Inclusive Scor din comentarii: 10

„excelent totul, exact ce ne-am dorit - mancare, odihna, plaja, bautura, divertisment.”

• Melia Sunny Beach All Inclusive Scor din comentarii: 10

„A fost o vacanță minunată. - mâncarea a fost foarte bună, proaspătă, diversificată. - curățenie impecabilă, în fiecare zi se schimbau prosoapele și se aranja patul. - plaja este foarte aproape. De asemenea, se pun la dispoziție umbrele și șezlonguri.”

Cele mai bune 30 hoteluri din Regiunea Marea Neagră Bulgaria