2. Recenzije hotela u državi CHN
  3. Recenzije hotela u regiji Oblast Pekinga
Oblast Pekinga Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• „U objektu rade veoma ljubazne radnice. Žele da pomognu i razumeju čak i veoma loš kineski jezik. Prijatne i otvorene za saradnju. Znaju da rade svoj posao. Objekat je na veoma dobrom mestu. Peške možete stići za 25 minuta na Tjenanmen, aza 10 do Rajskog hrama. Linija metroa je bukvalno na 3 minuta i veoma je dobro povezano i sa Kineskim zidom i sa bilo kojim drugim delom grada. Krevet je veoma udoban i lepo smo spavali. Svakog dana je dolazilo osoblje da nam donese malo vode i da očisti kupatilo i namesti krevet. Svakog dana smo dobijali čiste peškire. Takođe, veoma ljubazne radnice. Soba je bila sa puno svetlosti i zvuci od napolje nisu bili prejaki. U blizini smeštaja ima oko 4 prodavnice i nekoliko dobrih restorana koji nisu skupi, a nude veoma ukusnu hranu.”

• „Čisto i udobno, dobar dorucak”

• Metropark Lido Hotel Beijing Ocena gostiju: 9

„Lokacija je dobra, hotel spada u srednju kategoriju u odnosu na druge hotele u Pekingu. Doručak je korektan, staf je ok. Na recepciji uvek neko zna engleski, rado pomažu oko pozivanja taksija, instaliranja wechet aplikacije i sl.”

• „Dorucak je odlican,lokacija solidna”

30 najboljih hotela u regiji Oblast Pekinga

na osnovu 29 232 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu