2. Recenzije hotela u državi CHN

Kina Recenzije hotela pravih gostiju

Skorašnje recenzije za objekte u Kini

• Jinjiang Inn Beijing Zhushikou

Peking, Kina

Prosečna ocena gostiju: 6,8
    • Pozitivni deo recenzije

U objektu rade veoma ljubazne radnice. Žele da pomognu i razumeju čak i veoma loš kineski jezik. Prijatne i otvorene za saradnju. Znaju da rade svoj posao. Objekat je na veoma dobrom mestu. Peške možete stići za 25 minuta na Tjenanmen, aza 10 do Rajskog hrama. Linija metroa je bukvalno na 3 minuta i veoma je dobro povezano i sa Kineskim zidom i sa bilo kojim drugim delom grada. Krevet je veoma udoban i lepo smo spavali. Svakog dana je dolazilo osoblje da nam donese malo vode i da očisti kupatilo i namesti krevet. Svakog dana smo dobijali čiste peškire. Takođe, veoma ljubazne radnice. Soba je bila sa puno svetlosti i zvuci od napolje nisu bili prejaki. U blizini smeštaja ima oko 4 prodavnice i nekoliko dobrih restorana koji nisu skupi, a nude veoma ukusnu hranu.

• Negativni deo recenzije

Volela bih da je higijena u objektu bila bolja. Mislim da je posteljina bila čista i peškiri su bili veoma dobro oprani. Ipak, pod sobe nije obrisan skoro, kao ni stolovi i druge površine. Takođe, u tušu je bilo vlage i gljivica. To su sve stvari koje mogu veoma lako i brzo da se reše. Ipak, to su stvari koje kvare opšti utisak. Takođe, u objektu je bučno kada je neko u sobi pored vas. Možda neka bolja izolacija na zidovima i prema hodniku da se uradi.

Ocenjeno: 21. april 2024. Gost je boravio u periodu: april 2024.
    Деда Kina
  • Holiday Inn & Suites Tianjin Downtown, an IHG Hotel

Tjanđin, Kina

Prosečna ocena gostiju: 8,5
    • Pozitivni deo recenzije

Hotel ima kontinentalni doručak pa je lakse za nas turiste koji nisu navikli na njihovu hranu. Takodje je veoma čisto i lepo uredjeno. Blizu je tocka ali smo mi isli sa DiDi jer je tamo takav prevoz veoma jeftin.Bazen je dosta čist i novije su lezaljke oko njega. Soba je opremljena sa svim navedenim uredjajima i peskiri se menjaju svako jutro.

• Negativni deo recenzije

Osoblje teze govori engleski jezik pa bez prevodioca nikako,ali smo se razumeli...

Ocenjeno: 20. april 2024. Gost je boravio u periodu: april 2024.
    Višnja Srbija
  • Jianguo Hotel Shanghai

Šangaj, Kina

Prosečna ocena gostiju: 8,2
    • Pozitivni deo recenzije

Perfektan hotel za uložen novac. Hrana je bila odlična. Kreveti udobni. Čistoća na zavidnom nivou. Položaj hotela je odmah pored metro stanice.

Sve je bilo u redu.

Ocenjeno: 12. maj 2024. Gost je boravio u periodu: maj 2024.
    Radmilo Srbija
  • Paco Hotel Tiyuxilu Metro Guangzhou-Close to subway entrance

Prosečna ocena gostiju: 8,1
    • Pozitivni deo recenzije

Odlican hotel. Osoblje veoma ljubazno. Dorucak odlican. Lokacija najbolja. Metro stanica na 20 metara

Ocenjeno: 6. maj 2024. Gost je boravio u periodu: april 2024.
    Zoran Severna Makedonija
  • Paco Hotel Tianhe Coach Terminal Metro Guangzhou

Prosečna ocena gostiju: 8
    • Pozitivni deo recenzije

Izuzetno prijatno osoblje. Hotel je za cijenu više nego odličan. Metro stanica 350 m

Ocenjeno: 23. april 2024. Gost je boravio u periodu: april 2024.
    Danilo.bp Crna Gora
  • Guangzhou Marriott Hotel Nansha

Prosečna ocena gostiju: 8,8
    • Pozitivni deo recenzije

Dobar dorucak.lokacija malo daleko id centra

Ocenjeno: 16. april 2024. Gost je boravio u periodu: april 2024.
    Nenad Srbija
  • Sofitel Guangzhou Sunrich

Prosečna ocena gostiju: 8,3
    • Pozitivni deo recenzije

dorucak je bio odlican ,osoblje ljubazno

internet moze biti bolji

Ocenjeno: 18. april 2024. Gost je boravio u periodu: mart 2024.
    sladjan Srbija
  • Ramada by Wyndham Beijing Airport

Shunyi, Kina

Prosečna ocena gostiju: 8,1

Dorucak je odlican,lokacija solidna

• Negativni deo recenzije

Na recepciji niko ne zna engleski ,to je neverovatno za hotel sa 4 zvezdice .Riba u restoranu u akvarijumu uginula

Ocenjeno: 17. april 2024. Gost je boravio u periodu: april 2024.
    bojan Srbija
  • Holiday Inn Express Beijing Temple of Heaven, an IHG Hotel

Peking, Kina

Prosečna ocena gostiju: 7,8
    • Pozitivni deo recenzije

Čisto i udobno, dobar dorucak

• Negativni deo recenzije

Lose govore engleski na recepciji ali to je problem cijele Kine. Trude se preko telefona da prevedu

Ocenjeno: 8. april 2024. Gost je boravio u periodu: april 2024.
    Oljamardjoni Crna Gora
  • Q-Box Hotel Shanghai Sanjiagang -Offer Pudong International Airport and Disney shuttle

Šangaj, Kina

Prosečna ocena gostiju: 6,3

Nista..rupa.

Dno..dna..

Ocenjeno: 31. mart 2024. Gost je boravio u periodu: mart 2024.
    Zivanovic Austrija