2. Іспанія: відгуки про готелі
  3. Країна Басків: відгуки про помешкання для відпустки
Країна Басків Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• “Дуже затишно і колоритно, відчула себе як вдома“

• Rural Palace Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарний і зручний будинок за прийнятну ціну.Нам надіслали інструкцію ,як потрапити на територію.В будинку комфортно і затишно.Парковка на території.Інтернет працював добре.Зручні ліжка. В номері є невеличкий холодильник.В ванній кімнаті є все необхідне.Навкруги тиша і спокій.“

• Churruca apartment with terrace Оцінка за відгуками: 10

“Дуже світла ,чиста та затишна квартира яка знаходиться у самому центрі міста ,все поряд“

• Ondartxo II - ONGI ETORRI Оцінка за відгуками: 7

“Розташування дуже вигідне. Море близько і місто чудове.“

• Spectacular by Sebastiana Group Оцінка за відгуками: 10

“Неймовірно красива квартира. Всі зручності на високому рівні! Матраци просто чудові.“

• Coqueto y Tranquilo en el Centro Оцінка за відгуками: 10

“Гарна квартира, в центрі Більбао. Зручне ліжко, чудово обставлена. Кухня має все необхідне навіть для приготування складної вечері.“

• Líbere Bilbao Ledesma Оцінка за відгуками: 8

“Розташування дуже зручне. До центрального парку 20 хвилин пішки. Поряд продуктовий магазин. Апартаменти дуже чисті, наче тільки після ремонту. Кофемашина в наявності. Шумоізоляція дуже добра. Рекомендую це помешкання“

• Bilbao City Center by abba Suites Оцінка за відгуками: 10

“Чистий і просторий номер, з усіма зручностями. Ввічливий персонал. Ідеальна локація, всі памʼятки та популярні локації у пішій доступності.“

• San Sebastian Escape! Оцінка за відгуками: 8

“Розташування дуже добре. Пішки до центру 20 хв. Поряд торгівельний центр з продуктовим магазином. Поряд зупинка автобусу. Багато дитячих майданчиків.“

• M&N apartamento Bilbao Оцінка за відгуками: 9

“Хороша квартира в 3-5 хвилинах пішки від станції метро. До центра ми їхали приблизно 15 хвилин. Це було дуже зручно. Хозяйка помешкання зустріла нас у квартирі в домовлений час та швидко заповнила бумаги то показала усе що потрібно по квартирі, і допомогла нам забронювати паркомісце у найближчому закритому паркінгу. Також вона надіслала нам багато корисної інформації по видатним туристичним місцям, а ще надала картку для дешевого проїзду у мето. У квартирі 2 зручні спальні, з удобними ліжками. В першій спальні було велике ліжко для пари, а в другій дві звичайні кроваті де спали наші діти. Сподобалось що в квартире було все необіхідне для проживання - будь який посуд, кава-машина, холодильник, духова шафа, гарний телевізор і т.д.“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Країна Басків

на основі 156 976 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com