2. Románia hotelértékelések
  3. Románia hotelértékelések
Bánság Hiteles nyaralóértékelések valódi vendégektől

• Dave Apartman 2 Értékelési pontszám: 7

„Reggeli nem volt. A környék szokásos belváros.”

• Delux Home City Center - Szeged Értékelési pontszám: 10

„Igényesen berendezett, tiszta lakás. A kulcs felvétele és leadása nagyon praktikusan van megoldva.”

• Tisza Gyöngye Apartmanok Értékelési pontszám: 10

„A legideálisabb szállás családoknak, nagyobb társaságoknak. Minden adott volt, ami a kényelmünket szolgálta az ott tartózkodásunk alatt.”

• Szeged Gyöngye Delux Értékelési pontszám: 10

„Tiszta, tágas, szépen felszeret lakás. Házigazda segitőkész és kedves. Legközelebb is itt szálunk meg!”

• Emerald Apartman Értékelési pontszám: 10

„Minden nagyszerű volt!”

• Marusius Apartmanház Értékelési pontszám: 10

„Ahogy már fentebb is bejelöltem: tisztaság, kényelem, csend. Ennél több nem kell a pihenéshez.”

• St3 Apartman Szeged Értékelési pontszám: 10

„Tágas, nagy lakás. Nagyon szépen berendezve. A tulaj nagyon kedves és segítőkész. A szomszéd házban remek pékség működik.”

• Lechner Mansion Értékelési pontszám: 9

„Minden rendben volt.”

• CITY CENTER APARTMAN - Szeged Értékelési pontszám: 10

„Tökéletes apartman nagyon sűrűn járok hotelekbe, apartmanokba de ehhez hasonlót még nem láttam nagyon gyönyörű, tiszta és kényelmes ! Nagyon felszerelt és modern .. Annyira tetszett hogy még az árát is meg kérdeztem vásárlási szándékkal !”

• Tavaszpart Vendégház Értékelési pontszám: 10

„Rugalmas, kedves és segítőkész szállásadó. Patika tisztaságú a szálláshely, szó szerint mindennel felszerelve. Közel a központhoz, több napos vagy hetes tartózkodásra is kiváló. Jó szívvel ajánljuk mindenkinek.”

Bánság 30 legjobb nyaralója

93 056 nyaraló értékelés alapján a Booking.com oldalán