2. Románia hotelértékelések
  3. Románia hotelértékelések
Bánság Hiteles panzió- és fogadóértékelések valódi vendégektől

• Aquapark Design Rooms Értékelési pontszám: 10

„Egy többnapos szakmai rendezvény miatt érkeztem a városba, szimplán éjszakai szállásra volt szükségem jó áron, közel a rendezvény helyszínéhez. A WiFi-t nem használtam, a reggelit sem vettem igénybe. A szoba számomra teljesen megfelelt az elvárásoknak, sőt még túl is teljesítette azokat. Kényelmes ágy, tiszta vizesblokk, nekem ennyi elég volt, a tévét sem kapcsoltam be.”

• Guest House Tisza Ház Értékelési pontszám: 10

„Retró ház, ódon hangulattal. Tisza parthoz közel. Zárt udvar. Kutyus vihető. Aranyos tulajdonos.”

• Holdfényszállás Értékelési pontszám: 7

„Közel volt a centrumhoz. Arra jó volt, hogy csak aludni mentünk oda, de nyaralás céljából biztosan nem választanám.”

• Mosoly Szallashely Értékelési pontszám: 9

„Közel a városközpont, mégis csendes, nincs nagy forgalom.”

• Ögünc’s Apartment Értékelési pontszám: 10

„Minden rendben volt. Közel van mindenhez,a szoba teljesen az elvártak szerint volt. 👌”

• Palma Vendégház Értékelési pontszám: 9

„A szállás könnyen megközelíthető, a körút közelében van. A reggeli jó volt, a személyzet kedves és rugalmas. A szoba tiszta volt, megfelelően felszerelt.”

• Maya Panzio Értékelési pontszám: 7

„Elhelyezkedés szempontból nagyon jó: közel a fürdő, park, vendéglő. Gyalog kényelmesen elérhető a belváros. Tiszta szoba, fürdő. A reggeli kínálata nem volt bőséges, de jó volt.”

• Kálmán Panzió Értékelési pontszám: 10

„Bőséges reggeli, kedves kiszolgálás, nyugalom, segítőkészség.”

• Brindza Vendégház Értékelési pontszám: 10

„Közel van a vasútállomáshoz.”

• Szent Gellért Borház és Vendégfogadó Értékelési pontszám: 8

„Bőséges reggeli. Ilyen minőségi kínálattal ritkán találkoztam Magyarországon.”

Bánság 30 legjobb panziója

44 684 panzió értékelés alapján a Booking.com oldalán