2. Maďarsko hodnocení hotelů
  3. Maďarsko hodnocení hotelů
Balaton Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Főnix Hotel Průměrné hodnocení: 6

„odpovídající snídaně, ochotný personál“

• Gästehaus Kathi Campingplatz Buschcamper Průměrné hodnocení: 10

„Krásné místo u Balatonu s velkým soukromým bazénem.“

• Hotel Erzsébet Průměrné hodnocení: 5

„Hotel leží blízko termálního jezera. Obsluha je milá a snaží se vyhovět.“

• Majerik Hotel Průměrné hodnocení: 8

„Pomer cena a kvalita super.Dobre snidane.“

• Hunguest Helios Hévíz Průměrné hodnocení: 10

„Snídaně i večeře vynikající. Velký výběr. Klid na pokojích a v celém hotelu.“

• Hunguest Hotel Panoráma Průměrné hodnocení: 9

„Tento hotel se majestátně, se svými třinácti patry, tyčí nad celým Hevízem. Doporučuji ho všem. Všechno vybavení je nové, krásné, nic nám v pokoji nechybělo. Všichni zaměstnanci ochotní, příjemní, profesionálové. Komunikovali jsme bez problémů v angličtině. Jídlo vynikající, měli jsme polopenzi a moc jsme si pochutnali. Měli jsme štěstí, že jsme mohli parkovat ve dvoře, který byl společný s několika hotely. Ostatní museli parkovat na centrálním parkovišti. Jsme rádi, že jsme si při objednávce na Bookingu něco málo připlatili za tříhodinový vstup do termálního jezera. Samostatné vstupenky by nás přišly o hodně dráž. V hotelu jsme využili i krásný saunový svět. Rádi se opět vrátíme. Děkujeme za krásný pobyt.“

• Ensana Thermal Hévíz Průměrné hodnocení: 9

„🙂👍“

• Janus Boutique Hotel & Spa Průměrné hodnocení: 8

„Hotel se nám líbíl svým stylem, jak byl zařízen. Stejně tak welness byl super. Snídaně byla výborná, nemohli jsme si stěžovat. Pokoj velký tak akorát pro dva, postele pohodlné. Hotel má dobré umístění. Blízko je autobusová stanice, stanice vlaku, poblíž se dají půjčit koloběžky. Před hotelem a poblíž hotelu je parkovací placená zóna, míst na parkování bylo dostatek. My jsme využili placené parkování v areálu hotelu (9 Euro na noc), kde bylo také dostatek místa. Hned za hotelem vede frekventovaná železnice, tak kdo má slabé spaní, bude ho budit několikrát za noc projíždějící vlak, ale nám to nevadilo, počítali jsem s tím.“

• Danubius Hotel Marina Průměrné hodnocení: 10

„Dobrý den, v hotelu jsme již po sedmé. Nemá to chybu, jídlo i pití je vynikající, pláž super ,dostatek lehátek, parkování u hotelu. Tak do jedné až dvou odpoledne jdeme na kolo a pak hurá k Balatonu.“

• Colors Holiday Hotel Průměrné hodnocení: 9

„Ubytovani“