2. Maďarsko hodnocení hotelů

Maďarsko Recenze hotelů od skutečných hostů

Nové recenze ubytování v Maďarsku

• Hattyú Fogadó

Tata, Maďarsko

Průměrné hodnocení: 7,6
    • Pozitivní část hodnocení

Potřeboval jsem přespat kousek od vlakového nádraží. Toto byla ideální volba i když je cena trochu přemrštěná. Akceptoval jsem to. Pokoj jednoduchý. Hezký výhled na oblohu z okna. Okna vedly na druhou stra u než je rušná ulice a tak byl klid. Kousek k rybníku či jezeru. Lednička je na chodbě. Platba v HUF či Eur v hotovosti. Doporučuji navštívit nedalekou reatauraci Grill u vody.

• Negativní část hodnocení

Vypadávající WIFI, trochu nepříjemný zápach v koupelně. Občaš špinavá tekoucí voda. Chápu, že Tata není Budapešť, ale cena za malý pokoj byla přemrštěná.

Zdeněk Česká republika
  • Hold-on apartman

Gyula, Maďarsko

Průměrné hodnocení: 9,6
    • Pozitivní část hodnocení

Výborně zařízený apartmán, zvlášť je kuchyň, záchod i koupelna. Kuchyň, záchod i koupelna jsou zde jako sdílené. My jsme byli ale v apartmánu sami. Město Gyula čisté a pěkné. Termální lázně prodělaly za dobu asi 8 let, co jsme zde nebyli, velký rozvoj, vloženy velké investice. Lázně v Gyule dnes patří mezi nejlepší v Maďarsku. Oldřich, Česká rep.

Oldřich Česká republika
  • Hotel HegiQ - Adults Only Hotel

Hegykö, Maďarsko

Průměrné hodnocení: 9,1
    • Pozitivní část hodnocení

Hotel v klidném místě s možností přímého vstupu do termálů (vstup přes terasu/zahradu). Hotel působí nově, čistě, elegantně. Personál milá, vstřícný. Ideální místo pro relaxaci, ale také s možností mnoha aktivit v okolí. Parkování v areálu hotelu, vjezd bránou na čip, je zde také možnost uschovat kola.

Monika Česká republika
  • Hunguest Bük - ex Répce és Répce Gold

Bük, Maďarsko

• Pozitivní část hodnocení

Ubytování ve východním křídle , hotel po rekonstrukci, pokoje prostorné, moderni, koupelna a WC oddělené. Stravování na vysoké úrovni, velký výběr jídel, zeleniny, ovoce a zákusků. V rámci All Inclusive pivo, víno, sekt, garone a whisky . Super je propojeni hotelu s lázněmi . Parkování zdarma u hotelu.

• Negativní část hodnocení

Jen připominka, sušení plavek, ručníků. Prakticky není kde, doplnit o háčky..

Otakar Česká republika
  • Pop Arts Studios

Průměrné hodnocení: 6,5
    • Pozitivní část hodnocení

Měli jsme trochu problém s check-in, ale hostitel byl okamžitě k dispozici na telefonu a pomohl nám. Umístění bytu bylo super, všude jsme to měli kousek. V okolí je plno restaurací a barů.

Kristýna Česká republika
  • Tisza Balneum Hotel

Tiszafüred, Maďarsko

Průměrné hodnocení: 9
    • Pozitivní část hodnocení

Výběr jídel (snídaně, večeře) velmi rozsáhlý a rozmanitý, příjemné jsou doplňkové činnosti (biliár, stolní tenis, kvízy, půjčení kol), personál ochotný a milý, pohodová atmosféra.

Jiří Česká republika
  • Hunguest Bük - ex Répce és Répce Gold

Bük, Maďarsko

• Pozitivní část hodnocení

Snídaně a večeře na vysoké úrovni, jak kvalita jídel, tak vstřícnost obsluhy. Pokoj po částečné rekonstrukci velmi pohodlný.

• Negativní část hodnocení

V jídelně hotelu chyběly velké hrnky na čaj, u kávovarů se tvořily fronty, některé kávovary byly nefunkční.

Josef Česká republika
  • Omega Guesthouse Budapest

Průměrné hodnocení: 7,5
    • Pozitivní část hodnocení

Levný, jednoduchý hostel. Na pokoji malá a vybavená kuchyňka. Okna do vnitrobloku. Celková spokojenost.

Zdeněk Česká republika
  • Hotel Aurum

Hajdúszoboszló, Maďarsko

• Pozitivní část hodnocení

Hotel z venku, recepce a wellnes, restaurace.

• Negativní část hodnocení

Úklid pokoje, okno nejde na pokoji skoro vůbec otevřít, špinavý koberec a nevysávají....

Marek Česká republika
  • Cosy Tolnai Apartment

Průměrné hodnocení: 8,1
    • Pozitivní část hodnocení

Lokalita relativně blízko centru.

• Negativní část hodnocení

Téměř nefunkční a odtok ve sprchovém koutě. Celkově špinavá koupelna a nedostatek ručníků (pro dva dospělé jeden velký a jeden malý). Nefunkční rolety v jednom z pokojů. Velice hlučná postel.

Michael Česká republika