2. Katar – opinie o hotelach
  3. Doha – opinie o hotelu
Katar Doha Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Czystość i wygodne materace”

• Royal Qatar Hotel Ocena: 8,3

„Pokój ładny. Basen fajny ,ale z zimną wodą.”

• AKASIYA HOTEL Ocena: 8,3

„Mimo wczesnego wymeldowania przygotowano nam box śniadaniowy do pokoju, dzięki czemu mogliśmy zjeść śniadanie, które było pyszne ;)”

• Fraser Suites Doha Ocena: 8,4

„Fantastyczny basen na 15 piętrze hotelu. Jeśli chodzi o pokoje to nie ma się o co przyczepić, wygodne łóżko, przybory kuchenne, fajna łazienka z wanna”

• „Polecam hotel jest czysto, a przede wszystkim tanio. W oczekiwaniu w Doha na lot do Frankfurtu zatrzymalismy sie w hotelu ,ktory oferowal bezplatny autobus z lotniska i do. W pokoju lodowka ,kawa,herbata. Czysto ,cicho mozna sie odswiezyc w ladnej lazience i w komfortowych warunkach kontynuowac dalsza podroz.”

• „Śniadanie bylo urozmaicone. Smaczne omlety :)”

• Raffles Doha Ocena: 9,3

„Super”

• „Wszystkie naprawdę na wysokim poziomie jedynie drzwiczki od kabiny nie dochodziły przez co potrafiła przelatywać woda, uszkodzenie do naprawy. Mega wygodne łóżka. Polecam.”

• Shaza Doha Ocena: 9,1

„Przemiły i pomocny personel. Bardzo czysto. Jedzenie w restauracji pyszne. Polecamy hotel świetna lokalizacja blisko lotnisko oraz stare miasto.”

• „Wczesne śniadanie zamówione do pokoju bardzo dobre i obfite. Pokój bardzo duży”

30 najlepszych hoteli w mieście Doha