2. Польща: відгуки про готелі

8,5

8,3

8,4

• Відгук від 8 квітня 2024

Гарний вибір за свою ціну

Дуже погана звукоізоляція

Апартаменти знаходяться у пішій близькості до самісінького центру

• Відгук від 9 лютого 2024

'

Персонал дуже люб'язний. У квартирі чисто, красиво. Є невелика кухня з усним необхідним: чай, кава, чистий посуд, холодильник. У квартирі тепло та затишно

• Відгук від 21 січня 2024

• Суперлюкс | Двоспальне ліжко розміру king-size | Кондиціонер

Не сподобалося ліжко, яке повністю сховане в ніші, що повністю не відповідає фото. Пенсіонерам зовсім не зручно вставати з такого ліжка.

Все було чисто. Дуже вдячні персоналу що зустрічав. В номері є все щоб самостійно собі приготувати їжу.

• Відгук від 11 листопада 2023

• Суперлюкс | Двоспальне ліжко розміру king-size | Кондиціонер

Все необхідне знаходиться у номері

• Відгук від 12 серпня 2023

Якщо не рахувати усі мінуси, то загалом все чудово
    • Суперлюкс | Двоспальне ліжко розміру king-size | Тераса площею 40 кв. м| Кондиціонер

- особистой паркінг був дуже далеко від нашого номеру. про це нас не попереджав ніхто - Номер (делюкс) був взагалі на іншій вулиці від ресепшена і щоб взяти ключі, потрібно йти на інше місце - Дуже мала ванна. Я ,з зростом 165 та вагою 53, боком проходила в душову кабіну. Якщо ви будете більше моїх параметрів, то вам забезпечено бути немитим декілька днів.

-Помешкання було в 10 хв від старого міста, що додавало комфортності до подорожування пішки -Сучасний ремонт та великим балконом

• Відгук від 8 серпня 2023

• Суперлюкс | Двоспальне ліжко розміру king-size | Кондиціонер

верхній поверх,вийти туди це щось(((( і також чути сусідів

в апартаментах чисто,є все необхідне

• Відгук від 17 липня 2023

Добре
    • Суперлюкс | Двоспальне ліжко розміру king-size | Кондиціонер

Помешкання N21 розташовано під дахом, сходи до помешкання дуже не зручні. Я думаю адміністратору слід враховувати вік клієнта коли пропонувати таке приміщення і як мінімум попереджати Я не рекомендую зупинятися в цьому номері клієнтам старше 50 років

В помешканні все нормально

• Відгук від 13 липня 2023

• Суперлюкс із 2 спальнями | Двоспальні ліжка розміру king-size | Кондиціонер

Про вікна у стелі не попередили... Праска не працювала, міняли у сусідньому готелі...

Розташування поруч із старим містом.

• Відгук від 9 червня 2023

• Суперлюкс | Двоспальне ліжко розміру king-size | Кондиціонер

Єдиний мінус - при бронюванні варто вказувати, що ключі від номера треба отримати не за місцем розміщення апартаментів. Ми приїхали вночі з донькою, нам не дуже було зручно йти у готель по ключі.

Все чисто, є усе необхідне для проживання на кілька днів.

• Відгук від 17 березня 2023

Добре

Інструкція щодо розміщення номеру малоінформативна. знайти номер був для нас неабиякий квест. Брудні коридори.

Гарна тераса . Кавова машина в номері. Білосніжна і якісна постіль.

Дата проживання: Березень 2023

• Відгук від 30 грудня 2021

• Суперлюкс із 2 спальнями | Двоспальні ліжка розміру king-size | Кондиціонер

Було брудно, сліди взуття в душі, волосся на ліжку

Розташування досіть зручне, тихий та спокійний район. Гарні спальні

Дата проживання: Грудень 2021

• Відгук від 29 березня 2024

Чудовий готель! Рекомендую! Отримаєте задоволення від відпочинку!
    • Суперлюкс | Двоспальне ліжко розміру king-size | Кондиціонер

Не зовсім зручно, що рецепція знаходиться поодаль від готелю.

Зручне розташування, затишок, комфорт, чистота.

• Відгук від 13 березня 2024

4,0
    Нормально, але потрібен ресепшн на місці з квартирами, та ліфт!
    • Суперлюкс | Двоспальне ліжко розміру king-size | Кондиціонер

Валізи довелося тащити самим на 3 поверх. Ліфта нема, це був просто жах. Також їх треба було тащити ще й на задній двір. Забирати ключі в іншому місті дуже не зручно. Сходи жахливі у відділенні через двір. Дуже воняло цигарками у коридорах. Брудний посуд.

Затишний, зручний номер.

• Відгук від 15 грудня 2023

1,0
    Не рекомендую
    • Суперлюкс | Двоспальне ліжко розміру king-size | Кондиціонер

Жахливий стан номерів, багато пошкоджень, погана шумоізоляція. У номері немає природнього світла (одне маленьке віконце)

Хороше розміщення, близько до центру

• Відгук від 4 грудня 2023

• Суперлюкс із 2 спальнями | Двоспальні ліжка розміру king-size | Кондиціонер

Все I liked everything Номер ідеальний, високі стелі, все є навіть пральна машина, ключі забрали легко, приємна дівчина на рецепшен швидко нам допомогла з цим і навіть роздрукувала як дійти до апартаментів, зручно що дали двоє пар ключів, взагалі все як на фото і навіть краще, всім раджу вартує своїх грошей. The room is perfect,high ceilings all there is even a washing machine, the keys were taken away easily, a nice girl at the reception quickly helped us with this and even printed out how to reach the apartmentsconveniently ,gave two pairs of keys, in general everything as in the photo and even better, I advise everyone worth their money.

• Відгук від 1 грудня 2023

• Суперлюкс | Двоспальне ліжко розміру king-size | Кондиціонер

Дуже затишний номер.Було все необхідне.Всі історичні місця поряд.

• Відгук від 25 жовтня 2023

Супер

Все поряд

• Відгук від 17 вересня 2023

Все красиво, чисто та зручно

Далеко забирати ключі

Дуже стильно та чисто

• Відгук від 13 вересня 2023

6,0
    Хоча, звичайно, за таку ціну бувають гірші умови проживання, але особисто ми наступного разу шукатимемо інші варіанти.
    • Суперлюкс | Двоспальне ліжко розміру king-size | Кондиціонер

Заселення аж з 16.00, довелося чекати, але це ми знали, тому мінусом назвати можна лише умовно. Наш номер 20 був на самому верхньому 4 поверсі. Сходи здавалися нескінченними, особливо в перший день з валізами. Ліфта немає. Це виявилася мансарда. Невелике вікно біля підлоги виходило на внутрішній двір, ще два вікна на високій скошеній стелі недоступні для провітрювання. Ліжко, яке називалося особливо широким двоспальним king-size, виявилося двома односпальними приставленими ліжками зі спільною постіллю, між ними утворювалася ямка, коли вони поступово розходилися. Прибиральниць за три дні не було. Рушники не міняли, вони швидко стали мокрими і посушити не було можливості, так як в ванні не працювала полотносушарка. Чайник був зі зламаною кришкою, яка не відкривалася, і заливати воду приходилося через носик. В ванній кімнаті все наче добре, за винятком душового шланга, який пропускав воду у вигляді тонкого струменя вбік. Ще здивували якісь закриті двері, невідомо куди вони виходять, поруч з ліжком, збоку. В останню ніч, біля опівночі, хтось на тій стороні посмикав ручку, намагаючись тихенько відкрити їх, і це нас дуже налякало. Можливо, там є наступний номер, і вони, так само як ми, не розуміли, куди ведуть двері, але  краще б їх замурували, ніж таке допускати. Звукоізоляція дуже погана, було чути рухи навколо, що не відповідає інформації на сайті даного апартаменту. Ще з карти знімають 50% суми до заїзду (після закінчення терміну безкоштовного скасування), а при бронюванні знімають навіщось 1 злотий. Цікаво, чи їх потім повертають тим, хто відмовляється, нам - ні.

Розташування достатньо зручне, до вокзалу йти хвилин 15-20. Ціна була досить економічною, трохи вище 50 євро на добу. Апартаменти чисті. Є невелика пральна машинка, посуд. Кавоварка з капсулами Nespresso, коли вони закінчилися, ми ходили на рецепцію з привітним персоналом і отримали додаткові. Є різні види чаю і цукру.

• Відгук від 27 липня 2023

1,0
    Вони шахраї!!!
    • Суперлюкс із 2 спальнями | Двоспальні ліжка розміру king-size | Кондиціонер

Це помешкання використовує шахрайську платіжну систему. Вони не повертають завдаток!!!

• Відгук від 3 липня 2023

Досить добре
    • Суперлюкс із 2 спальнями | Двоспальні ліжка розміру king-size | Кондиціонер

Звукоізоляції не вистачало, зверху чутно як ходять, стеля аж труситься, також вбиральня трохи підустала, двері важко зачиняються

Розташування близько до центру, поряд є магазин, дві кімнати з величезними ліжками

• Відгук від 29 квітня 2023

6,0
    Не поганий номер, але не «супер люкс».
    • Суперлюкс із 2 спальнями | Двоспальні ліжка розміру king-size | Кондиціонер

При бронюванні необхідність забирати ключ в іншому місці. Відсутність вільного парковочного місця для авто біля місця проживання (потрібно бронювати з житлом за додаткові кошти, не поруч). Погано відкриваються вхідні двері з подвірʼя до холу. Вважаю, що в номері «супер люкс» має бути питна вода та одноразові тапці, так як поли прохолодні. Не сподобалось також, що не вказали про ключ та паркінг на головній сторінці перед бронюванням.

Два великих ліжка. Кава та чай у номері. Чиста постіль та рушники. При необхідності є пральна машина, мікрохвильова піч, посуд, фен, пральна дошка та праска.

• Відгук від 14 квітня 2023

Досить добре
    • Суперлюкс | Двоспальне ліжко розміру king-size | Кондиціонер

1. Відсутність гарячої води 2. В кімнаті є двері (за диваном), які ведуть в іншу квартиру, через них все чутно, чутно сусідів так, ніби ви всі в одній кімнаті знаходитесь. 3. Велике ліжко, то насправді два маленьких, на які поклали великий матрац, через це посередині є ямка, в яку часто скочуєшся.

розташування, інтер'єр, було чисто і охайно.

• Відгук від 9 квітня 2023

2,0
    Дуже погано
    • Суперлюкс | Двоспальне ліжко розміру king-size | Кондиціонер

- дуже далеко паркінг. він не поряд. особливо коли треба тягнути з машини кілька чемоданів та дитячий візочок - в номері були двері закритті в які в тост вночі намагався ломитись. дуже не комфортно - немає ліфта тому всі речі треба нести на 5 поверх

- чистий та новий номер - хороша локація