2. Польща: відгуки про готелі

9,2

8,4

8,3

• Відгук від 26 травня 2024

Завищена ціна як для такої якості номеру
    • Двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Брудні стіни в кімнаті, з душу тече вода тільки якщо тримати "дощик" в певному положенні, немає мила. Є 2 10-мілілітрові пакетики гелю для душу. Його не вистачає на добу, щоб використовувати і як мило, і як гель для душу. Інше ліжко було абсолютно не заслане. Ковдра просто лежала на матраці. Стіл і стільці старі. Штори виглядають дуже дешево і старувато. Немає ліфта. Був тільки один рушник для ніг і один рушник для тіла. Пил на тримачі туалетного паперу. Ціна номеру завищена, як для таких зручностей.

Розташований в історичному центрі, дуже привітний персонал, який володіє англійською, відчиняються вікна, зручне ліжко

• Відгук від 24 квітня 2024

• Тримісний номер зі спільною ванною кімнатою

Не було рідкого мила в дозаторі у ванній кімнаті, відсутність дзеркала у вітальні, відсутність розеток біля ліжок. При оплаті на рецепшин співробітник не уточнила якою валютою розрахунок і в результаті було знято подвійну конвертацію. При зверненні на наступний день, пообіцяли знижку на наступне поселення.

Чисто та затишно. Чисті білі рушники та білизна, зручні ліжка, наявність wifi та камери схову для багажу після виселення. Наявність сніданку. Фантастичне розташування: в історичній частині Старого міста, поряд з Ринковою площею.

• Відгук від 1 квітня 2024

• Двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Але жодної розетки коло ліжка чи столу. Віднайшла одну у коридорі, коло вхідних дверей( а девайсів на зарядку - багато

Чудове розташування неподалік вокзалу та сніданок, це однозначно плюс

• Відгук від 10 лютого 2024

Їжа фаст фуд.. не дуже. Але 1 раз можна

Розташування дуже зручне

• Відгук від 11 січня 2024

• Тримісний номер з окремою ванною кімнатою

На сходах не скрізь є світло, а там де є підсвічування багато пилу на сходах і тому це складає відразу неприємне враження. Тому треба там прибирати краще або частіше.

Номер зручний, персонал працює добре, в номері є чайник, чай та кава розчинна, приємно, що не було неприємних запахів,) ліжко зручне. Незважаючи на те, що знаходиться в самому центрі міста і поряд різні розважальні заклади, а вікна мого номера виходили на центральну вулицю, є гарна шумоізоляція і в номері тихо, спати нічого не заважало. Душ працює добре і немає сторонніх запахів. В номері тепло. Є шкаф ті вішалки, якщо ви надовго і потрібно розвісити одяг, стіл та стільці, тумби, телевізор( але канали тількі польські нажаль) Поряд є магазини і все, що потрібно, центральна площа)

• Відгук від 11 грудня 2023

• Двомісний номер із 2 односпальними ліжками та спільною ванною кімнатою

Все добре для своєї ціни

Чудове місцерозташування. Чисто. Привітний персонал

• Відгук від 4 грудня 2023

Прекрасне місце для людей, що не мають проблем зі сном, або взагалі не збираються спати вночі )
    • Двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Всю ніч заважає спати музика з нічного клубу.

Все в номері мені сподобалося до моменту, коли у нічному клубі, який розташований десь в цій самій будівлі, включили музику. і вона грала щонайменше до 5 ранку. Людям з чутливим сном абсолютно не раджу тут зупинятися. якщо ж ви добре спите, або збираєтеся тусити вночі, то місце справді чудове. Достатньо чисто, не ідеально, але санвузол, дзеркала, постіль - без нарікань. Розташування ідеальне. до 10 хвилин пішки до залізничного вокзалу, і буквально 5 хвилин до площі Ринок. Персонал привітний. Я жила в номері 206, це фактично третій поверх. Враховуйте відсутність ліфту. Якщо ви маломобільна людина, можуть бути складнощі. Додам, що був зручний матрас. Вдень спала як дитя ))

• Відгук від 15 листопада 2023

Співвідношення ціна-якість чудове
    • Двомісний номер із 2 односпальними ліжками та спільною ванною кімнатою

Трохи важкувато нести валізи по сходам. Дуже не вистачило дзеркала в кімнаті (208). Погана звукоізоляція, але з берушами - норм

Локація просто ідеальна, співвідношення ціна-якість - супер. Привітний англомовний персонал. Сніданок в МакДональдс знизу

• Відгук від 7 жовтня 2023

Зручне розташування прямо у центрі
    • Двомісний номер Делюкс

Для мене це не було проблемою, але під час свят чи у вихідні на вулиці, де розташований хостел дуже шумно.. Багато людей гуляють і святкують) вночі це може заважати!

Дуже зручне розташування хостелу! Поруч центральна площа і Старе Місто. Дуже добре, що у вартість включено сніданок. У мене був окремий номер з вигодами. Все дуже чисто і затишно! При реєстраціі мені дали код для входу в хостел бо на ніч вони зачиняються. Якщо у вас заселення в в нічний час, вам нададуть коди для входу в готель і в кімнату. Якщо у вас є додаткові питання, я з радістю відповім

• Відгук від 29 серпня 2023

• Тримісний номер зі спільною ванною кімнатою

Мені не сподобався сніданок, тому що в Макдональдс. І в зв'язку з тим що внизу Макдональдс запах в кімнаті як на кухні

Гарний вид з вікна, тихо

• Відгук від 23 серпня 2023

• Чотиримісний номер

Шумно на вулиці,але треба розуміти,що ви знаходитесь в старому місті,де багато туристів.

Дуже гарний хостел, 5 із 5! Якщо хочете жити самі в хостелі ,не проблема , можна самій, зняти цілком номер,зі всіма зручностями! .Ціна проживання доступна + входить сніданок в Макдональдс.. Чисто, гарна постільна білизна, є все необхідне для гігієни.В номері є чайник + приємний бонус (пакети з чаєм і кофе, цукор) На ресепшні можна взяти фен, праску. По закінченні перебування в готелі можна на ресепшні залишити речі.В наступний раз нічого не іскатиму, тільки зупинка в цьому готелі!

• Відгук від 9 серпня 2023

Сподобалось.
    • Тримісний номер з окремою ванною кімнатою

Фен видають по запиту.

Розташований хостел вдало. Знайти легко, орієнтуємось на Макдональдс. Привітно зустріли. Від усіх входів дають коди, без ключів. У мене був номер на трьох, але я була одна. Просторий номер. Три ліжка, стіл, шафи, стільці, телевізор, чайник. Багато місця для зберігання. Зручні ліжка. Велика ванна кімната. Подвійні вікна захищають від шуму, а темні штори - від сонця. Хоч вікно виходило на центральну вулицю, вночі було тихо. Зранку сніданок в Макдональдсі, на вибір.

• Відгук від 20 липня 2023

Все було добре.

Готель розташований у самому центрі Кракова. В пішій доступності розташований залізничний вокзал. Поруч - місцевий театр. Рядом - галерея Краковська.

• Відгук від 28 червня 2023

В цілому все ок за такі гроші. Класне розташування.
    • Покращений двомісний номер

Не сподобалось, що був неприємний запах у номері та мило було взагалі відсутнє. Це дивно.

Дуже сподобалось, що номер майже не відрізнявся від фото. Все чисто та приємний персонал.

• Відгук від 21 червня 2023

вцілому все сподобалось
    • Покращений двомісний номер

незручний душ, погано спускає воду

Номер досить великий, зручне ліжко, комфортно

• Відгук від 18 червня 2023

Непоганий варіант на 1 день в центрі старого міста, неподалік залізниці, але не для літніх людей
    • Двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Важко підніматися без ліфту з валізами на 4-й поверх, освітлення сходів не дуже гарне. В санвузлі не було мила в контейнері, тільки одноразовий пакетик з гелем для душу, що не зовсім зручно. В номері не було фену і холодильника, сама кімната обставлена досить аскетично. Подушка була незручною.

Хостел в самому центрі старого міста. Пішки можна дійти від залізничного вокзалу. Номер просторий, великий санвузол. Сніданок у Макдональдсі на 1-му поверсі, привітний персонал.

• Відгук від 7 червня 2023

Виходячи з готелю, ти вже в старому місті, це зручно. Вікно номеру виходило во внутрішний дворик.
    • Сімейний номер

я не знала польської, а адміністратор української, але скористувалися перекладачем.

Виходячи з готелю, ти вже в старому місті, це зручно. Вікно номеру виходило во внутрішний дворик, було затишно вночі. Сніданок був в Макдональдс, що поруч.

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 24 квітня 2023

• Чотиримісний номер

В готелі відсутній ліфт. На третій поверх тягнути одній валізу дуже важко

Дуже сподобалося розташування

Дата проживання: Квітень 2023

• Відгук від 4 квітня 2023

Добре
    • Двомісний номер з 2 односпальними ліжками

не має ліфта і персонал не допомагає з речами, незручні ліжка та постільна білизна, не має навіть гелю для душу, не має холодильника.

місце розташування, є чайник, досить спокійно, можна залишити речі на ресепшен.

Дата проживання: Квітень 2023

• Відгук від 13 березня 2023

• Тримісний номер зі спільною ванною кімнатою

Чудове розташуванне! Знаходиться в Старому місті, поряд з Краківським барбаканом, відразу за Флоріанською брамою, в 5-7 хвилинах ходьби від залізничного вокзалу! Це старовинний дім з гвинтовими сходами, приємним персоналом і чистими номерами - тому найкращі рекомендації! (не вистачило тільки маленького дзеркала в номері)

Дата проживання: Березень 2023

• Відгук від 8 березня 2023

• Покращений двомісний номер

Усю ніч з сусідніх вулиць доносився шум і це завадило гарно відпочити.

Номер вартий того, щоб тут залишитися ще раз. Чисто, зручне ліжко, смачний сніданок. Дуже привітний персонал.

Дата проживання: Лютий 2023

• Відгук від 16 січня 2023

Добре
    • Двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Моє бронювання спочатку не знайшли, тому замовляла один номер, надали інший.

Добре розташування, гарний сніданок, чистота в номері

Дата проживання: Січень 2023

• Відгук від 13 січня 2023

Прохолодно було

Дата проживання: Грудень 2022

• Відгук від 4 січня 2023

Чудове розташування, чисто, привітно. Одразу подбайте про фен, мило та шампунь. Зупинилась б ще.
    • Двомісний номер Делюкс

Якщо комусь важливо, то немає ліфту і навіть на перший поверх треба трохи підніматися, що важко з валізами. Чути музику з вулиці всю ніч, але не дуже голосно. Тобто шумоізоляція не найкраща, але проблем для мене не було. Меблі трохи пошарпані. Погано, що не було фена у душі та шампуню з милом. Хоча б у де люксі таке повинно бути. Ліжка вузькі, але зручні. Вартість, порівняно з іншими готелями, могла би бути трохи меншою у співвідношенні ціна-якість. Виселення з готелю о 10.30, для мене трохи зарано.

Дуже чудове розташування. У самому центрі, біля площі Ринок та Барбакану. Поряд магазини, Макдональдс, інші кафе, що працюють довго або цілодобово. Цілодобовий доступ у готель. Зареєструвалася, одразу підтвердили і надіслали смс із питанням, коли я буду. Доступ в готель та номер через електронний коди на дверях. До залізничного вокзалу та Краківської галереї йти 10-15 хвилин. З валізами без проблем. Чисто. Тепло. Сніданок входить у вартість. У номері є чайник. Номер де люкс просторий. Фото на сайті відповідне.

Дата проживання: Січень 2023

Гості також залишили відгуки про ці помешкання: