2. Польща: відгуки про готелі
  3. Нижня Сілезія: відгуки про помешкання для відпустки
  4. Шклярська Поремба: відгуки про помешкання для відпустки
Польща Шклярська Поремба Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• ROYAL APARTS Apartament Górski Bawaria III Оцінка за відгуками: 7

“Гарна та обладнана кухонна зона. Є всі зручності для комфортного перебування. Також в апартаментах сортують сміття, це є дуже свідомо і заслуговує на повагу.“

• Happy Valley Resort Szklarska Poręba Оцінка за відгуками: 9,4

“Гарні номери, готель чудовий і новий. Чудові зони СПА, басейни з підігрівом - на вулиці і всередині. Одні з найкращих сніданків що я бачив в готелях, прям дуже круто! Ресторан теж на рівні Воду чисту питну можна набрати в глечик на поверсі. Є чайник і чай з кавою. Повноцінна гладильна дошка з праскою в номері. Зручно що є паркінг. І ще купа деталей які приємно дивували :)“

• Platinum Apartments Оцінка за відгуками: 9

“Чудова локація ,територія анімація для дітей, сніданок чудовий...“

“Наближення до природи . Живеш майже в лісі“

• Platinum Apartments Оцінка за відгуками: 9

“Дуже привітний персонал, особливо на рецепції“

• Green Park Resort Apartament B29 Baseny, Sauny, Siłownia Оцінка за відгуками: 10

“Новий готель , чиста і гарна квартира , зручно , що була посудомийка і пральна машина( капсули для прання теж були ) Мінус , що не було шампунів і гелів для душу. Класна сауна і джакузі, але захолодна вода в басейні , та це моя субʼєктивна думка , може для іншого відвідувача це б сподобалось . Враження хороші , рекомендую.“

30 найкращих помешкань для відпустки у місті Шклярська Поремба

на основі 57 411 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com