2. Польща: відгуки про готелі
  3. Померанія: відгуки про помешкання для відпустки
  4. Гдиня: відгуки про помешкання для відпустки
Польща Гдиня Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• SQUARE APARTMENTS GDYNIA Оцінка за відгуками: 9,3

“Ідеальне розташування! Чисті апартаменти, привітний персонал. Заклад харчування на першому поверсі дуже зручний для швидкого сніданку/обіду.“

• Baltic Plaza Gdynia - MAXIMAL Оцінка за відгуками: 8,4

“Апартаменти знаходяться дуже близько до моря та основних місць привабливих для туристів. Вулиця на який знаходиться будинок має великий вибір кафе, ресторанів на любий смак.“

• Mieszkania na ul Dabka w Gdyni Оцінка за відгуками: 8,1

“Просторе помешкання, гарне розташування, мальовничий район, поруч магазини, 20 хвилин пішки до міського пляжу або пляжу Редлово, зручне транспортне сполучення, безконтактне заселення, власник швидко реагував на запитання або прохання“

• Mieszkanie w samym sercu Gdyni, 3 minuty od plaży. Оцінка за відгуками: 8,6

“Квартирка в самому центрі Ґдині - перейти через дорогу і вже пристань, музеї і океанаріум. Дуже зручно! Це найбільший плюс! Дві зручні кімнати. Широченне зручне ліжко і диван. В кухні є все що треба, куча посуду, чай, кава. Чисто і затишно. Комунікація з господарем швидка і корисна.“

• 21 Gdynia Centrum - Apartament mieszkanie dla 2 osób Оцінка за відгуками: 8,3

“Все,окрім пральної машини!“

• Kapitan Marina Gdynia Rental Apt Оцінка за відгуками: 9,8

“Красива квартира, дуже затишна і є все необхідне.“

• Sea Towers Gdynia Оцінка за відгуками: 9,1

“Класне розташування, вигляд на місто, високий поверх, паркінг, є все необхідне. Я так розумію, що в рамках цього оголошеня є декількки квартир. Ми сподівалися на вигляд на маріну, але був вигляд на місто, що теж окей, ввечері дуже красиво)“

• 26 Gdynia Centrum - Apartament mieszkanie dla 4 osób Оцінка за відгуками: 9,1

“Кімната сподобалася, все як на фотографії! Якщо буду ше по роботі в Гдині, забронюю цей номер!“

30 найкращих помешкань для відпустки у місті Гдиня

на основі 66 492 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com