2. Польща: відгуки про готелі
  3. Померанія: відгуки про готелі
  4. Реда: відгуки про готелі
Польща Реда Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Przytulny apartament do wynajęcia Оцінка за відгуками: 9,2

“Для тих, хто хоче відвідати аквапарк - це найкращий варіант! Аквапарк - поруч, напроти будинку. Умови чудові : все продумано, зручно і дуже чисто. В будинку є магазин. Якби довелось знову повернутись - зупинились знову тут.“

• Fajna Cavalera Оцінка за відгуками: 9,2

“Сподобалося все.Чисто,охайно,тихо,спокійно.рекомендую.“

• CLASSY APARTMENTS - AQUAPARK Reda Оцінка за відгуками: 8,6

“В квартирі сучасний ремонт, але вона занедбана. Ціна завищена. Наведіть порядок.“

• Apartament VIP-2 Оцінка за відгуками: 9,2

“Дуже красиве житло ,комфортне та зручне))) Класно що поряд аквапарк це дуже круто)) Дякую)))“

• River Style Hotel & SPA Оцінка за відгуками: 8,7

“Все дуже сподобалося. Басейни, чудові,дівчата на рецепції привітні, номер чистий. Буда з п’ятирічною дитиною, для нього було багато розваг: дитяча кімната, настольний футбол, басейн для дітей. Дякую за гарний відпочинок.“

• River Style Hotel & SPA Оцінка за відгуками: 8,7

“Дуже все сподобалося, з дитиною добре відпочили. Велике спасибі!! Місце чудове, рекомендуємо.“

• Apartament Reda Оцінка за відгуками: 7,8

“Затишна та простора квартира, все відповідно до фотографій, спокійний район. Є все необхідне для комфорту.“

• Aquasfera Оцінка за відгуками: 9,1

“Дуже сподобалось,ми приїхали раніше і не було де залишити валізи .І пані з розумінням вирішила нашу проблему,(заселилися на дві години раніше),за що ми дуже вдячні. Знаходиться біля самого аквапарку,просто супер.“

• Apartament Marynarska Aquapark Оцінка за відгуками: 9,9

“Дуже зручне розташування, до аквапарку 5 хвилин, поблизу є продовольчі магазини, заклади харчування. Помешкання обладнанно всім необхідним для відпочинку, навіть більше. Фото на сайті відповідає дійсності. В помешканні чисто і приємний запах. Привітні власники. Також у номері на нас чекав солодкий подарунок, це було дуже приємно. Однозначно рекомендую для відпочинку сім'ям з дітьми.“

20 найкращих готелів - Реда