2. Poľsko - hodnotenia hotelov
Poľsko Biały Dunajec Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Góralski Pałacyk Priemerné hodnotenie: 8

„Výhlad , pekná izba“

• Ośrodek Wypoczynkowy Borowy Priemerné hodnotenie: 8,9

„- ústretový personál - čistota na izbe - dobrý výber na raňajkách, ponúkali nám aj večeru, ale nevyužili sme ju - cca 1,1 km od termy goracy potok, pri ubytovaní nám dali 20 % zľavu na vstup do tohto aquaparku - dostatok miest na parkovanie na vlastnom parkovisku (na bookingu je chybne uvedené, že tu nie je možnosť parkovania)“

• Pokoje Gościnne Kornelia Priemerné hodnotenie: 9,3

„Vynikajúci pomer cena/kvalita, izba čistá, novo zariadená, útulná s veľkým balkónom. Raňajky chutné, nechýbalo nám na nich nič. Bezproblémové parkovanie a na chodbe malá spoločná kuchynka pre prípad potreby.“

• Cudzichówka Priemerné hodnotenie: 8,8

„raňajky chutné ,okolie trochu hlučné pri hlavnej ceste“

• Glamp Royal Priemerné hodnotenie: 9,3

„+ Krásne a jedinečné ubytovanie + check-in formou telefonátu + výborné raňajky v košíčku“

• Leśny Dworek Priemerné hodnotenie: 8,6

„Raňajky boli naozaj výborné, chutné, veľký výber“

• Willa Lasak Priemerné hodnotenie: 9,8

„do tejto lokality sme cestovali prvý krát, príchod bol trošku komplikovaný z dôvodu mobilného zlyhania, ale nakoniec sme všetko telefonicky vybavili, netreba sa báť zavolať, privítanie bolo super, mladý pán nás previedol ubytovaním a všetko nám vysvetlil, dostali sme na privítanie kávičku a sladkú maškrtu, čo nás veľmi potešilo . Ubytovanie bolo čisté, voňalo novotou, večeru sme vyučili v karcme u Furtoka, to tiež odporúčam a tam sme dostali odporúčania na blízke výlety, využili sme thermy goraci potok, je to blízko ubytovania...počasie nám vyšlo na jednotku, všetko bolo super, určite sa ešte vrátime a nebudeme sa ostýchať volať pri príchode do cieľa“

• Pokoje Gościnne Kornelia Priemerné hodnotenie: 9,3

„Výborné raňajky čerstvé, chutné, pekná spoločenská miestnosť“

• Apartamenty u Gąsiorów Priemerné hodnotenie: 9,9

„Ubytovanie bolo čisté, krásne. V ubytovaní bolo všetko potrebné (rýchlovarná kanvica, dvojplatnička, hriankovač, mikrovlnka,...). Boli sme 2 dospelí a jedno 7-ročné dieťa a izba bola naozaj dostatočne veľká na náš pobyt.“

Biały Dunajec: 30 najlepších hotelov