2. Filipiny – opinie o hotelach
  3. Luzon – opinie o hotelach
  4. Puerto Galera – opinie o hotelu
Filipiny Puerto Galera Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Fantastyczne miejsce o niezwykłym klimacie. Świetna obsługa i przepyszne jedzenie Profesjonalna baza do nurkowania w obiekcie”

• „Przyjazny personel, który wszystkim się zajmował Pyszne jedzenie”

• „Przepięknie położony dom na pięknej plaży z bardzo wygodnym zejściem do morza. W morzu nie ma za wiele korali , ale są śliczne ryby , snorkling udany .Dom z trzema osobnymi pokojami i wspólną kuchnią .Kuchnia bardzo dobrze urządzona -duża lodówka, kuchenka gazowa , mikrofalówka itp . Jest kuchnia zewnetrzna w której jest grill .Pozdrawiamy bardzo pracowitą Danica , która od rana do wieczora bardzo dba o obiekt . Należy wypożyczyć skuter , nie jest zbyt daleko do restauracji i świetnej Pizzeri prowadzonej od 30 lat przez Włocha oraz do Białej Plaży”

• „Piękne miejsce , morze w zależności od pływów, albo się nadaje do pływania, albo nie .Ogrodnik Danny utrzymuje ogród i otoczenie w totalnej perfekcji .Bardzo miła obsługa. Pozdrawiamy Panie Dolores , Melody, Michelle, są cudowne jak i reszta obsługi. Na miejscu koniecznie wypożyczyć skuter u Pana Andy i wtedy wszędzie jest blisko .”

• Marion Roos Hotel Ocena: 7,9

„Najlepszy nocleg jaki mieliśmy na Filipinach! Blisko plaży i różnych atrakcji na wyspie. Pensjonat prowadzi polsko-filipińskie małżeństwo, Przemek jest niesamowicie miły i pomocy. Dzięki niemu byliśmy na snorkelingu, gdzie widzieliśmy przepiękną rafę koralową i dwa ogromne żółwie. Pokoje są przestronne i komfortowe. Łazienka bardzo czysta i przyjemna. Śniadanie było smaczne i bardzo syte, tak samo jak raz zamówiony przez nas obiad (pizza oraz curry z kurczakiem). Miejsce polecam wszystkim z całego serca, na pewno nie będziecie rozczarowani!”

• Marion Roos Hotel Ocena: 7,9

„Obsługa hotelu. Położenie hotelu względem plaży oraz innych obiektów. Pokój zawierał wszystko co jest potrzebne w danym miejscu.”

15 najlepszych hoteli w mieście Puerto Galera