2. Малайзія: відгуки про готелі
  3. Kedah: відгуки про готелі
  4. Пантай-Ченанг: відгуки про готелі
Малайзія Пантай-Ченанг Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• White Lodge Оцінка за відгуками: 7,9

“Дуже хороший готель. Зручно, всього кілька хвилин до моря, номер з видом на бассейн. Це був хороший відпочинок“

• Dhania Cenang Beach Motel Оцінка за відгуками: 8,3

“Місце розташування чудове, прямо в центрі до пляжа декілька хвилин пішки. Кімната була достатньо велика для мене одної, можливо було б краще якби була шафа, але в столі були великі шухляди, тож мені було достатньо. Вайфай іноді підводив, але для цієї місцевості він достатньо гарний.“

• The Sassy House Оцінка за відгуками: 8,4

“Мені все дуже сподобадося. Кімнати чисті, розташування гарне, все в пішій доступності. В кімнаті є чайник, кондиціонер, вентелятор та гарний вид з вікна. Персонал дуже добрий та завжди готовий допомогти. Мені запропонували більшу кімнату, бо там був кращи інтернет. В перший день, навіть відвезли на скутері до пляжу, коли я запиьала туди дорогу. Можна користуватися кухнею, є куллер з питною водою і міні спортзал.“

• Dash Resort Langkawi Оцінка за відгуками: 7,7

“гарне розташування,привітний персонал ,гарний краєвид відкривається з території готелю .“

• Sandy Beach Resort By Casa Loma Оцінка за відгуками: 6,7

“Перша лінія до моря, поруч з готелем є усе“

• Langgura Baron Resort Оцінка за відгуками: 7,5

“хороше розташування, поряд багато магазинів, кафе, банкомати, обмін. поруч торговий центр. пляж через дорогу. у мене бум чудовий вид з вікна на море. дуче приємний персонал. в номері було чисто, білизна та рушники чисті, білі без плям. прибирання кожен день. в номері вода , чайник.“

• The Smith House Оцінка за відгуками: 9

“Сніданок середніх розмірів по вибору. Але це готові страви які дуже смачні, просто божественні. Готель дуже гарний, прибраний, чудовий персонал, цей готель наче не бізнес для власників, а їхнє хоббі. Дуже сподобався. 1 раз ставлю всі 10ки на букінгу.“

30 найкращих готелів - Пантай-Ченанг