2. Малайзія: відгуки про готелі

Малайзія Відгуки про готель від справжніх гостей

Нещодавні відгуки про готелі у Малайзії

• Crown Suites Tropicana The Residence KLCC Bukit Bintang Kuala Lumpur

Середня оцінка за відгуками: 8,8
    • Позитивна частина відгуку

Це найкраща квартира в якій я коли-небудь бувала🥰 Все перевершило мої очікування в 1.000.000 разів. А вид з вікна - це космос! Все стильне, органічно і зі смаком. Окрема подяка власнику квартири. Я приїхала дуже пізно. В час ночі. Він мене зустрів, все показав. Відповів на всі запитання. А головне завжди на зв’язку. Це рівень найвищого класу. Я тепер як буду в Куала Лумпурі, буду зупинятись тільки тут!!!

Не сподобалось тільки те, що всього 1 ніч. А хочеться залишитись жити назавжди

Відгук від 31 березня 2024 Дата проживання: Березень 2024
    Vladimir Ізраїль
  • Four Points by Sheraton Kuala Lumpur, City Centre

Середня оцінка за відгуками: 8,7
    • Позитивна частина відгуку

Сподобалося абсолютно все! Найчистіший готель, дуже смачний сніданок, величезна різноманітність страв, рідко зараз побачиш таке. Також самі номери чисті та просторі, запах у готелі приємний. Цей готель від Marriott. При заїзді ми попросили вид на вежі Петронас і нам безкоштовно зробили upgrade, що було дуже приємно:)

Відгук від 18 квітня 2024 Дата проживання: Квітень 2024
    Liliia Україна
  • Sama Sama Express klia2 (Airside Transit Hotel)

Сепанг, Малайзія

Середня оцінка за відгуками: 7,6
    • Позитивна частина відгуку

маленький але затишний номер, є все необхідне щоб відпочити після або перед перельотом. приємний персонал який нам допоміг скасувати бронь в їхньому філіалі в іншому терміналі. не було чутно жодних літаків, щодо міцності стін-не знаємо, можливо нам пощастило з тихими сусідами.

• Негативна частина відгуку

обовʼязково зверніть увагу, в якому саме терміналі бронюєте. ми не знали куди прилетимо і звідки будемо вилітати тож забронювали спочатку не в тому. прийшлося довго шукати інший, їхати потягом з одного в інший термінал. це нас дуже вимотало, але це скоріш не вина готелю. але майте на увазі що якщо ви так само не будете знати куди прилітаєте, то прийдеться бігати шукати... друга проблема, що навіть добравшись до потрібного терміналу-тяжко знайти сам готель. було б непогано в адресі дописати що він знаходиться коло гейта С36 (це не точно, перевіряйте). нам допоміг персонал аеропорту і майже за ручку привів, ми вже були дуже стомлені. і жодних деталей в особистих повідомленнях.

Відгук від 18 квітня 2024 Дата проживання: Березень 2024
    Kateryna Польща
  • Royce KLCC Kuala Lumpur City Centre by Dormeo Destinations

Середня оцінка за відгуками: 8,9
    • Позитивна частина відгуку

Розміщення хороше. Безпека . На свій поверх чи басейн можна потрапити лише з карткою. Ліжко комфортне. Пральна машинка з сушкою хорошої якості.

• Негативна частина відгуку

Таргани та мурахи були в номері. Необхідно проводити регулярну дезінфекцію .

Відгук від 13 березня 2024 Дата проживання: Січень 2024
    Zoryana Україна
  • Oakwood Hotel and Residence Kuala Lumpur

Середня оцінка за відгуками: 8,3
    • Позитивна частина відгуку

Гарне місце розташування (точка Grab, пів години пішки до Петронас). Номер великий, ванна велика. Внизу є Starbucks point.

• Негативна частина відгуку

Сніданки - ми були тільки в перший день, надалі не бачили сенсу просто блукати по залі не маючи що вибрати. Кава жахлива, круасан мабуть пекли в минулому сторіччі. Меблі у вітальні старі (стільці у плямах і дууууже пошарпані). Прибирали щодня але не дуже якісно, постільна білизна в плямах і її не міняли 2 тижні. У шафі страшний сморід (( всі речі тепер пахнуть негарно.

Відгук від 24 березня 2024 Дата проживання: Березень 2024
    Maryna Україна
  • Avenue J Hotel, Central Market

Середня оцінка за відгуками: 7,5
    • Позитивна частина відгуку

Зручне місце, поруч є все необхідне, номери маленькі - але комфортні. Персонал дуже приємний. Сніданки - малазійські 😂

Відгук від 19 березня 2024 Дата проживання: Березень 2024
    Andrii Україна
  • White Lodge

Пантай-Ченанг, Малайзія

Середня оцінка за відгуками: 7,9
    • Позитивна частина відгуку

Дуже хороший готель. Зручно, всього кілька хвилин до моря, номер з видом на бассейн. Це був хороший відпочинок

• Негативна частина відгуку

Перший день був ремонт, але решта 2 тижні все було круто.

Відгук від 31 березня 2024 Дата проживання: Березень 2024
    Vladimir Ізраїль
  • Hotel Aman Kuala Lumpur

Середня оцінка за відгуками: 8,4
    • Позитивна частина відгуку

комфортний та гарний готель , чудове місце розташування, дуже привітний персонал.

Відгук від 14 березня 2023 Дата проживання: Березень 2023
    Nadiia Україна
  • UrbanRuma#Industrial#Putrajaya#500Mbps#Netflix

Путраджая, Малайзія

Середня оцінка за відгуками: 9,5
    • Позитивна частина відгуку

Дуже комфортне та відчуваєш себе як дома Все продумано та під рукою

• Негативна частина відгуку

Єдине що не сподобалось так це те що лишились всього на день, залишились би ще з радістю

Відгук від 25 березня 2024 Дата проживання: Березень 2024
    Volodymyr Україна
  • Neu Suites Residence KLCC, Five Senses

Середня оцінка за відгуками: 8
    • Позитивна частина відгуку

Чудовий номер зі всіма зручностями, дуже гарно і чисто!

• Негативна частина відгуку

Єдиний мінус це те що вхідний коридор дуже маленький.

Відгук від 14 березня 2024 Дата проживання: Березень 2024
    Dmytro Україна